Дерматологія в Києві

Тільки здорова шкіра може бути красивою і сяючою. Це найбільший за площею орган в тілі людини, і проблеми, пов’язані з ним, часто є результатом системних порушень. Консультація дерматолога включає:

 1. бесіду з пацієнтом, в ході якої лікар вислуховує скарги, оцінює характер симптомів і складає історію хвороби;
 2. ретельне фізичне обстеження;
 3. лабораторну та інструментальну діагностику;
 4. постановку діагнозу і призначення ефективної схеми лікування.

Дерматологи МЦ «Гармонія здоров’я» спеціалізуються на лікуванні широкого спектра шкірних хвороб, включаючи вугровий висип, розацеа, атопічний дерматит, псоріаз, вітіліго, різні види вірусних, бактеріальних і грибкових інфекцій шкіри і нігтів, а також алергічні шкірні захворювання. Крім медикаментозної терапії, ми пропонуємо дієві методи апаратного лікування.

Естетична медицина

Це метод поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, волосся і нігтів, що стрімко набирає популярність. Охоплює широкий спектр процедур, метою яких є підвищення не тільки фізичної привабливості, але і якості життя пацієнта.

Методи лікування діляться на два основних типи:

 1. профілактичні – попередження передчасного старіння шкіри обличчя і тіла;
 2. реконструктивні – відновлення шкіри, вже порушеної віковими змінами (ін’єкції ботоксу, голкова мезотерапія, фотоомолоджування та ін.).

Естетична медицина ефективно заповнює нішу, що утворилася між пластичною хірургією і косметологією. Після процедур не потрібно тривале відновлення. Як правило, їх єдиним побічним ефектом є невелика припухлість шкіри або почервоніння.

Косметологія в Києві

До завдань лікаря-косметолога входять:

 1. профілактика і уповільнення процесів старіння шкіри;
 2. навчання клієнтів правильному догляду за нею;
 3. індивідуальний підбір професійних косметологічних засобів;
 4. усунення дефектів зовнішності, таких як пігментні плями, рубці після акне, судинні зірочки, сухість та лущення, втрата пружності та еластичності шкіри.

На прийомі косметолог проводить ретельну оцінку стану шкіри і підбирає ефективні методи лікування. Вони менш інвазивні, ніж процедури в області естетичної медицини. Косметологічне лікування підходить для пацієнтів будь-якого віку.

Лазерна терапія

Це одна з найпопулярніших областей у сфері дерматології та естетичної медицини. Лазери дозволяють проводити багато процедур, не вдаючись до хірургічного втручання. З їх допомогою лікують пігментні плями, шрами від вугрової висипки, видаляють родимки, татуювання, рубці після операцій або аварій. Лазерна терапія ідеально підходить для виконання омолоджувальних і косметичних процедур.

У клініці дерматології та косметології на базі МЦ «Гармонія здоров’я» використовуються найсучасніші лазерні установки. Вони гарантують високу точність лікування – обробляються тільки ті ділянки, які цього потребують, навколишні тканини залишаються незмінними.

Корекція фігури

Кращий спосіб отримати фігуру своєї мрії – це застосування комплексного підходу, що поєднує образ життя з апаратною корекцією контурів тіла. Запропоновані в нашій клініці процедури дозволяють не тільки позбутися зайвих кілограмів, але і стимулювати процес утворення колагенових волокон, забути про целюліт, розгладити шкіру, зробити її пружною і еластичною.

Дерматохірургія

Це галузь медицини, яка займається видаленням злоякісних і доброякісних новоутворень шкіри. Іноді це потрібно за медичними показаннями, наприклад, при атипових пігментних невусах або раку шкіри. Але найчастіше пацієнти прагнуть позбутися шкірних дефектів з естетичних міркувань.

У центрі дерматології на базі МЦ «Гармонія здоров’я» можна ефективно і безболісно видалити себорейні бородавки, фіброми, ліпоми, атероми, врослі нігті на ногах, рубці, кондиломи та заразні молюски. Операція проводиться стандартним хірургічним шляхом, а також лазерним або радіохвильовим методом. Дерматологи нашої клініки підберуть відповідний метод лікування з урахуванням характеру шкірного ураження, щоб звести до мінімуму ризик ускладнень і післяопераційні рубці.

Якщо вам знадобилася консультація дерматолога або косметолога в Києві, зверніться в МЦ «Гармонія здоров’я». В наших клініках приймають досвідчені фахівці, в розпорядженні яких – найсучасніше обладнання і прогресивні методи лікування.

picture
Коли необхідна консультація дерматолога \ косметолога?
Косметологія
в Гармонії Здоров'я це:
2465
Консультацій косметолога
1485
Чисток лиця
952
Лазерних епиляцій
825
Ін'єкцій краси
Чому нам довіряють пацієнти
Лікарі
Наші лікарі - вузькоспеціалізовані фахівці в області дерматокосметології з великим досвідом роботи.
Передові технології
Ми використовуємо передові технології, які дозволяють проводити косметологічні процедури без травмування шкіри і довгого періоду відновлення.
Гарантія результату
Професійно виконуючи корекцію стану шкіри обличчя і тіла, ми не тільки задовольняємо Ваші естетичні уподобання, а й зберігаємо, і примножуємо здоров'я шкіри.
Комплексні програми
Програма «Жіноче здоровʼя Плюс»
Програма «Жіноче здоров'я Плюс» - являє собою розширений комплексний профілактичного огляду для жінок, які дбають про себе. Завдання програми: оцінка стану здоров'я жінки, виявлення ранніх ознак захворювань, онкопрофілактики. Пройти важливі УЗД дослідження і кольпоскопію.
Що входить?
 • УЗД трансвагінальне (матка, яєчники)
 • Кольпоскопія з візуалізацією
 • ПЛР аналіз. Диференціація і визначенням в режимі Real-time
 • Шість ПЛР аналізів (Chlamydia trachomatis, Gardnerella vaginallis, Mycoplasma hominis, Neisseria gonorrhoeae, Trichomonas vaginalis, Ureaplasma species)
 • Цитоморфологічне дослідження зіскрібка шийки матки і піхви
 • Бактеріоскопічне дослідження виділень з МПП у жінок з визначенням ступеня чистоти піхви
 • Консультація гінеколога
 • Консультація гінеколога повторна
3680 грн.
3420 грн.
Програма «Жіноче здоровʼя»
Програма «Жіноче здоров'я» - являє собою комплексний профілактичний огляд для жінок. Завдання програми: оцінка стану здоров'я жінки, виявлення ранніх ознак захворювань, онкопрофілактики.
Що входить?
 • УЗД трансвагінальне (матка, яєчники)
 • Кольпоскопія з візуалізацією
 • Цитоморфологічне дослідження зіскрібка шийки матки і піхви
 • Бактеріоскопічне дослідження виділень з МПП у жінок з визначенням ступеня чистоти піхви
2120 грн.
1630 грн.
Комплексна програма «Репродуктивне здоровʼя жінки»
Дана програма являє собою діагностику здоров'я для жінок, які хочуть стати матерями.Завдання програми: оцінка жіночого репродуктивного здоров'я, до моменту зачаття дитини.
Що входить?
 • Консультація гінеколога — репродуктолога
 • Оцінка біоценозу урогенітального тракту у жінок методом ПЛР
 • УЗД трансвагінальне
 • Аналіз на антимюллерів гормон
 • Забір матеріалу для аналізів
 • Консультація гінеколога — репродуктолога повторна
3050 грн.
2360 грн.
Комплексний скринінг «Чоловіче здоровʼя»
Безумовно, кожен чоловік протягом життя піддається різним захворюванням, які впливають на його основні функції, в тому числі і на сексуальне здоров'я.
Що входить?
 • Консультація уролога
 • УЗД нирок і сечового міхура
 • УЗД передміхурової залози, насінних бульбашок
 • Загальний аналіз сечі
 • Бактеріоскопічне дослідження виділень
 • Аналіз секрету передміхурової залози
 • Забір матеріалу
 • Консультація уролога повторна
2710 грн.
2190 грн.
Пакет “Максимальний захист”
Педіатри медичного центру «Гармонія здоров'я» пропонують різні програми вакцинації для захисту малюків від інфекцій. Вакцина «Інфанрикс», вироблена в Бельгії - відмінний варіант для тих, хто піклується про здоров'я дитини.
Що входить?
 • Консультація педіатра
 • Медичний огляд педіатра
 • Вакцина "Інфанрикс" (Бельгія)
 • Вакцинація
1710 грн.
950 грн.
Контакты
Години роботи:
ПН - СБ
08:00 - 20:00
НД
09:00 - 16:00
Телефони:
(044) 227-94-32
(093) 719-88-25
Адреси:
Залишились питання?