Фотоомолодження в Києві

Надмірне захоплення засмагою шкідливо для шкіри, оскільки від ультрафіолету вона швидко старіє. Однак з’ясувалося, що світлові промені при їх правильному використанні можуть мати і протилежну дію. Саме на їх здатності активізувати процеси росту молодих, функціональних клітин засноване фотоомолодження — один з найбільш «просунутих» методів в косметології, дозволяє усунути дефекти на шкірі і уповільнити її старіння.

Сутність процедури фотоомолодження

Процедура полягає у впливі на шкіру високочастотними світловими імпульсами заданої тривалості. Фотоомолодження здійснюється за допомогою спеціального апарату, що випромінює світло. Завдяки наявності різних насадок направляти промінь можна навіть у важкодоступні місця.

Проникаючи в клітини епідермісу і дерми, світлові імпульси запускають в шкірі ряд відновних процесів:

 1. руйнування пігменту;
 2. коагуляцію дрібних розширених судин;
 3. знищення патогенних бактерій і токсинів;
 4. утворення колагенових волокон.

Потужність випромінювання під час процедури фотоомолодження шкіри регулюється в залежності від вираженості її естетичних недосконалостей.

Показання до лікування шкіри світлом

Вплив світловими імпульсами приносить позитивний ефект на велику кількість косметичних недоліків, таких як:

 1. вікові зміни (зморшки, друге підборіддя, зниження еластичності і пружності шкіри);
 2. нездоровий колір обличчя;
 3. пігментні плями, веснянки;
 4. судинні «зірочки»;
 5. підвищена жирність або, навпаки, сухість шкіри;
 6. розширені пори;
 7. внугрі, що не піддаються медикаментозному лікуванню.

Судячи з відгуків жінок, особливо приголомшливий ефект від даної процедури спостерігається при лікуванні гіперпігментації і судинних сіток. Фотоомолодження обличчя надовго збереже вашу шкіру світлою, чистою і підтягнутою.

Список протипоказань

Щоб уникнути проблем і зайвих витрат, потрібно враховувати стани, при яких фотоомолоджування може завдати шкоди зовнішності або здоров’ю в цілому:

 1.  онкозахворювання;
 2.  вагітність і лактація;
 3.  деякі хвороби крові;
 4.  недавно отриманий загар або використання автозасмаги (менш як місяць назад);
 5.  смаглява шкіра від природи;
 6.  дерматити та гострі шкірні інфекції.

На консультації необхідно розповісти косметологу про всі наявні захворювання і про прийняті препарати. Після огляду пацієнта, вивчення анамнезу і результатів аналізів лікар приймає рішення про доцільність фотоомолодження.

Як проводиться процедура

Протягом місяця до проведення фотоомолодження в Києві лікарі клінік МЦ «Гармонія здоров’я» рекомендують уникати засмаги будь-яким способом. Найкраще в підготовчий період, незалежно від пори року, виходити на вулицю з нанесеним 50-факторним сонцезахисним кремом.

Перед початком сеансу фотоомолодження шкіру очищають м’яким засобом. Потім на неї наносять спеціальний гель, який полегшує проникнення світлових імпульсів і оберігає епідерміс і дерму від опіків. Лікар і пацієнт надягають захисні окуляри.

Далі косметолог обробляє проблемну зону датчиком, оснащеним декількома насадками. Процедура фотоомолодження безболісна, пацієнт відчуває лише легке печіння і поколювання. Всі маніпуляції займають від 15 до 40 хвилин. Після сеансу для прискорення регенерації епідермісу, зняття набряку і почервоніння можна використовувати крем з декспантенолом.

Скільки сеансів потрібно пройти для стійкого ефекту?

Як і більшість косметологічних процедур, фотоомолоджування потрібно повторювати, оскільки отримати видимий результат за одне відвідування клініки неможливо. Кількість необхідних сеансів може варіювати в середньому від 3 до 6. Перерви між ними повинні становити не менш як місяць. За цей час оброблена світлом шкіра встигне повністю відновитися. Від кількості сеансів і площі впливу залежить ціна фотоомолодження обличчя.

Після процедури

Рекомендується уникати перебування на сонці протягом наступних двох тижнів. Обов’язкове використання захисного крему. Не варто в ці дні відвідувати сауни або лазні. При дотриманні всіх рекомендацій фахівця-косметолога результат зберігається 2–4 роки.

© Автор статті: Єфимова Вікторія Олегівна – Дерматовенеролог

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою