Надмірне захоплення засмагою шкідливо для шкіри, оскільки від ультрафіолету вона швидко старіє. Однак з’ясувалося, що світлові промені при їх правильному використанні можуть мати і протилежну дію. Саме на їх здатності активізувати процеси росту молодих, функціональних клітин засноване фотоомолодження — один з найбільш «просунутих» методів в косметології, дозволяє усунути дефекти на шкірі і уповільнити її старіння.

Сутність процедури фотоомолодження


Процедура полягає у впливі на шкіру високочастотними світловими імпульсами заданої тривалості. Фотоомолодження здійснюється за допомогою спеціального апарату, що випромінює світло. Завдяки наявності різних насадок направляти промінь можна навіть у важкодоступні місця.

Проникаючи в клітини епідермісу і дерми, світлові імпульси запускають в шкірі ряд відновних процесів:

Потужність випромінювання під час процедури фотоомолодження шкіри регулюється в залежності від вираженості її естетичних недосконалостей.

Показання до лікування шкіри світлом

Вплив світловими імпульсами приносить позитивний ефект на велику кількість косметичних недоліків, таких як:

Судячи з відгуків жінок, особливо приголомшливий ефект від даної процедури спостерігається при лікуванні гіперпігментації і судинних сіток. Фотоомолодження обличчя надовго збереже вашу шкіру світлою, чистою і підтягнутою.

Список протипоказань

Щоб уникнути проблем і зайвих витрат, потрібно враховувати стани, при яких фотоомолоджування може завдати шкоди зовнішності або здоров’ю в цілому:

На консультації необхідно розповісти косметологу про всі наявні захворювання і про прийняті препарати. Після огляду пацієнта, вивчення анамнезу і результатів аналізів лікар приймає рішення про доцільність фотоомолодження.

Як проводиться процедура


Протягом місяця до проведення фотоомолодження в Києві лікарі клінік МЦ «Гармонія здоров’я» рекомендують уникати засмаги будь-яким способом. Найкраще в підготовчий період, незалежно від пори року, виходити на вулицю з нанесеним 50-факторним сонцезахисним кремом.

Перед початком сеансу фотоомолодження шкіру очищають м’яким засобом. Потім на неї наносять спеціальний гель, який полегшує проникнення світлових імпульсів і оберігає епідерміс і дерму від опіків. Лікар і пацієнт надягають захисні окуляри.

Далі косметолог обробляє проблемну зону датчиком, оснащеним декількома насадками. Процедура фотоомолодження безболісна, пацієнт відчуває лише легке печіння і поколювання. Всі маніпуляції займають від 15 до 40 хвилин. Після сеансу для прискорення регенерації епідермісу, зняття набряку і почервоніння можна використовувати крем з декспантенолом.

Скільки сеансів потрібно пройти для стійкого ефекту?

Як і більшість косметологічних процедур, фотоомолоджування потрібно повторювати, оскільки отримати видимий результат за одне відвідування клініки неможливо. Кількість необхідних сеансів може варіювати в середньому від 3 до 6. Перерви між ними повинні становити не менш як місяць. За цей час оброблена світлом шкіра встигне повністю відновитися. Від кількості сеансів і площі впливу залежить ціна фотоомолодження обличчя.

Після процедури

Рекомендується уникати перебування на сонці протягом наступних двох тижнів. Обов’язкове використання захисного крему. Не варто в ці дні відвідувати сауни або лазні. При дотриманні всіх рекомендацій фахівця-косметолога результат зберігається 2–4 роки.

Чому нам довіряють пацієнти:
Якість
Медицина європейської якості. Ми надаємо фото і відео фіксацію всіх проведених досліджень і маніпуляцій.
Професіоналізм
Високоякісне обладнання та професіоналізм медичного персоналу, дає стійкий результат лікування.
Турбота
Кожна жінка унікальна. Ви володієте інформацією про всі зміни в організмі.
Контроль
Після проходження програми даємо рекомендації по дату наступного візиту.
Документація
Оформлення всього пакету документів (Консультативний висновок з рекомендаціями, результати аналізів після їх готовності).
Комфорт
Сучасне оснащення. Ввічливий персонал. Налагодженість роботи з мінімальним часом очікування прийому.