Фракційне лазерне омолодження в Києві

Безпечно, безболісно, дієво і швидко — цими чотирма словами можна найточніше охарактеризувати фракційне омолодження шкіри лазером. Це відносно новий апаратний метод, але він вже встиг стати популярним. Інші назви даної технології — фототермоліз, фракційне лазерне шліфування, фраксель. Під впливом лазерної решітки з мікропроменів активізуються процеси утворення колагенових волокон, відбувається регенерація клітин епідермісу і дерми. Якщо ви хочете максимально просто і ефективно поліпшити стан свого обличчя або тіла, то цей метод може стати для вас ідеальним вибором.

Суть методу

Мікропромені високоточного косметологічного лазера проникають глибоко в дерму і обробляють її клітини. Під впливом теплової енергії відбувається їх часткова деструкція, а потім активізується регенерація. Для якнайшвидшого відновлення пошкодженої зони клітини починають ділитися швидше. Найстаріші з них, які не можуть працювати повноцінно, відмирають, а на їх місці утворюються молоді. Паралельно стимулюється продукція колагену і еластину, завдяки яким шкіра знову стає пружною і підтягнутою.

Оскільки промені фракційного лазера надтонкі, їх впливу піддається не більше чверті поверхні оброблюваної ділянки. Проте відновні процеси запускаються на всій її площі. Тому фракційна обробка шкіри лазером визнана досить ефективною і одночасно делікатною процедурою.

Види фракційного омолодження

За глибиною проникнення променів лазера розрізняють фракційний термоліз двох видів:

 1. Абляційний, який діє на поверхневий шар шкіри — епідерміс. Процедура деякою мірою схожа на шліфування. Поверхнева лазерна абляція супроводжується пошкодженням епідермісу і випаровуванням вологи. В результаті такої обробки тон і рельєф шкіри вирівнюються, а зморшки розгладжуються. Ефект помітний вже після першого сеансу. Ця методика дозволяє позбутися рубців, шрамів, пігментних плям, глибоких зморшок, постакне.
 2. Неабляційний, коли промені лазера впливають на глибинний шар шкіри — дерму. В ході процедури виключені травмування і ризик занесення інфекції. Омолоджуючий ефект від цього виду фототермоліза зберігається протягом декількох років. Процедури неабляційного характеру рекомендуються пацієнтам у віці 30—40 років з першими ознаками старіння шкіри.

Кожен з цих видів фракційного термолізу має свої переваги і недоліки, про які детально розповість лікар-косметолог на консультації.

Показання та протипоказання до фототермоліза

Фракційне омолодження обличчя буде ефективним при:

 1. дрібних і глибоких зморшках;
 2. пігментації будь-якого роду;
 3. підвищеній сальності шкіри;
 4. шрамах, рубцях, слідах після вітрянки або акне;
 5. куперозі;
 6. вугровій висипці;
 7. розширених порах;
 8. в’ялій, сухій, втомленій шкірі.

Фототермоліз будь-якого типу протипоказаний при дерматозах, пухлинних та інфекційних захворюваннях, вагітності і свіжій засмазі.

Чому клієнти вибирають «Гармонію здоров'я»

Комфорт і затишок для пацієнта — пріоритети в нашій роботі. Для нас важливо, щоб ви пішли з клініки красивими, задоволеними і щасливими.

Чому для фракційного омолодження в Києві варто вибрати «Гармонію здоров’я»? На це є ряд причин:

 1. Ми концентруємося на вашій проблемі, щоб розв’язати її оптимальним способом.
 2. В арсеналі наших клінік — тільки сертифіковані, перевірені і високоякісні медикаменти, матеріали та прилади.
 3. У нас доброзичливі, привітні і співчуваючі лікарі і медсестри.
 4. Ціна фототермоліза в наших клініках — одна з найдоступніших на українському ринку косметологічних послуг.
 5. Ми не нав’язуємо зайві непотрібні послуги, а пропонуємо тільки ті, які здатні реально допомогти.
 6. Якщо процедура вам протипоказана, то ми завжди підберемо гідну альтернативу.

Приходьте в нашу клініку, і доктор в деталях розповість вам про процедуру фракційного лазерного омолодження і про те, як вона допоможе конкретно вам. Щоб записатися на прийом, зателефонуйте нам, замовте зворотний дзвінок або заповніть форму на сайті.

© Автор статті: Єфимова Вікторія Олегівна – Дерматовенеролог

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою