Безпечно, безболісно, дієво і швидко — цими чотирма словами можна найточніше охарактеризувати фракційне омолодження шкіри лазером. Це відносно новий апаратний метод, але він вже встиг стати популярним. Інші назви даної технології — фототермоліз, фракційне лазерне шліфування, фраксель. Під впливом лазерної решітки з мікропроменів активізуються процеси утворення колагенових волокон, відбувається регенерація клітин епідермісу і дерми. Якщо ви хочете максимально просто і ефективно поліпшити стан свого обличчя або тіла, то цей метод може стати для вас ідеальним вибором.

Суть методу


Мікропромені високоточного косметологічного лазера проникають глибоко в дерму і обробляють її клітини. Під впливом теплової енергії відбувається їх часткова деструкція, а потім активізується регенерація. Для якнайшвидшого відновлення пошкодженої зони клітини починають ділитися швидше. Найстаріші з них, які не можуть працювати повноцінно, відмирають, а на їх місці утворюються молоді. Паралельно стимулюється продукція колагену і еластину, завдяки яким шкіра знову стає пружною і підтягнутою.

Оскільки промені фракційного лазера надтонкі, їх впливу піддається не більше чверті поверхні оброблюваної ділянки. Проте відновні процеси запускаються на всій її площі. Тому фракційна обробка шкіри лазером визнана досить ефективною і одночасно делікатною процедурою.

Види фракційного омолодження

За глибиною проникнення променів лазера розрізняють фракційний термоліз двох видів:

  1. Абляційний, який діє на поверхневий шар шкіри — епідерміс. Процедура деякою мірою схожа на шліфування. Поверхнева лазерна абляція супроводжується пошкодженням епідермісу і випаровуванням вологи. В результаті такої обробки тон і рельєф шкіри вирівнюються, а зморшки розгладжуються. Ефект помітний вже після першого сеансу. Ця методика дозволяє позбутися рубців, шрамів, пігментних плям, глибоких зморшок, постакне.
  2. Неабляційний, коли промені лазера впливають на глибинний шар шкіри — дерму. В ході процедури виключені травмування і ризик занесення інфекції. Омолоджуючий ефект від цього виду фототермоліза зберігається протягом декількох років. Процедури неабляційного характеру рекомендуються пацієнтам у віці 30—40 років з першими ознаками старіння шкіри.

Кожен з цих видів фракційного термолізу має свої переваги і недоліки, про які детально розповість лікар-косметолог на консультації.

Показання та протипоказання до фототермоліза

Фракційне омолодження обличчя буде ефективним при:

Фототермоліз будь-якого типу протипоказаний при дерматозах, пухлинних та інфекційних захворюваннях, вагітності і свіжій засмазі.

Чому клієнти вибирають «Гармонію здоров’я»


Комфорт і затишок для пацієнта — пріоритети в нашій роботі. Для нас важливо, щоб ви пішли з клініки красивими, задоволеними і щасливими.

Чому для фракційного омолодження в Києві варто вибрати «Гармонію здоров’я»? На це є ряд причин:

  1. Ми концентруємося на вашій проблемі, щоб розв’язати її оптимальним способом.
  2. В арсеналі наших клінік — тільки сертифіковані, перевірені і високоякісні медикаменти, матеріали та прилади.
  3. У нас доброзичливі, привітні і співчуваючі лікарі і медсестри.
  4. Ціна фототермоліза в наших клініках — одна з найдоступніших на українському ринку косметологічних послуг.
  5. Ми не нав’язуємо зайві непотрібні послуги, а пропонуємо тільки ті, які здатні реально допомогти.
  6. Якщо процедура вам протипоказана, то ми завжди підберемо гідну альтернативу.

Приходьте в нашу клініку, і доктор в деталях розповість вам про процедуру фракційного лазерного омолодження і про те, як вона допоможе конкретно вам. Щоб записатися на прийом, зателефонуйте нам, замовте зворотний дзвінок або заповніть форму на сайті.

Чому нам довіряють пацієнти:
Якість
Медицина європейської якості. Ми надаємо фото і відео фіксацію всіх проведених досліджень і маніпуляцій.
Професіоналізм
Високоякісне обладнання та професіоналізм медичного персоналу, дає стійкий результат лікування.
Турбота
Кожна жінка унікальна. Ви володієте інформацією про всі зміни в організмі.
Контроль
Після проходження програми даємо рекомендації по дату наступного візиту.
Документація
Оформлення всього пакету документів (Консультативний висновок з рекомендаціями, результати аналізів після їх готовності).
Комфорт
Сучасне оснащення. Ввічливий персонал. Налагодженість роботи з мінімальним часом очікування прийому.