Контурна пластика — це метод омолодження і безопераційної корекції незначних дефектів зовнішності, що стрімко набирає популярність. Методика полягає у введенні натуральних або синтетичних філерів (наповнювачів) в області, які з віком втратили обсяг.

Філерами, що використовуються для контурної пластики, називаються гелеві препарати різного ступеня щільності. За складом наповнювачі можна розділити на три групи:

  1. Ті, що не біодеградують. Повністю синтетичні філери, одним з найвідоміших прикладів яких є силікон. Забезпечують найтриваліший ефект, оскільки не виводяться самостійно з організму.
  2. Біосинтетичні. Основою цих препаратів є синтетичні компоненти, найбільш сумісні з людським організмом.
  3. Ті, що біодеградують. Найпопулярніші види філерів. Головний діючий компонент — гіалуронова кислота (природна речовина, присутня в людському організмі). Наповнювачі цього типу не викликають алергії, оскільки імунна система не сприймає гіалуронову кислоту як чужорідний агент. Єдиним їх недоліком є тимчасовий ефект.

Контурна пластика обличчя на основі філерів дозволяє не тільки усунути дрібні зморшки, але і поліпшити овал обличчя, усунути мішки під очима, зменшити носогубні складки, зробити вилиці більш вираженими, збільшити губи і змінити форму підборіддя.

Для чого застосовується контурна пластика?


Філери використовують для загального омолодження обличчя і усунення різних естетичних дефектів, таких як:

У багатьох випадках контурна пластика допомагає значно поліпшити зовнішність, не вдаючись до хірургічного втручання.

Види проведених процедур

Залежно від оброблюваної зони можна виділити наступні методики:

  1. Контурна пластика губ. Наповнювачі роблять їх більш симетричними і об’ємними. Процедура займає не більше півгодини, а ефект триває до року. Ціна контурної пластики губ залежить від застосовуваних філерів. Дуже важливо використовувати якісні препарати, щоб уникнути формування грудок або міграції гелю.
  2. Корекція вилиць. Ін’єкції філерів дозволяють зробити вилиці об’ємнішими і врівноважити важке підборіддя.
  3. Усунення зморшок навколо очей. Саме очі першими видають справжній вік жінки, оскільки навколо них першими з’являються зморшки. Контурна пластика дозволяє розгладити їх, зробити погляд відкритішим, а обличчя — в цілому молодшим.
  4. Омолодження чола. Це рухома частина обличчя, на якій часто утворюються незгладимі шкірні складки. Філери роблять їх менш помітними. Для досягнення кращого результату ін’єкції наповнювачів можна поєднувати з уколами ботоксу.
  5. Контурна пластика підборіддя. З віком обриси підборіддя розпливаються, шкіра провисає. Введення наповнювачів дозволяє впоратися з цією проблемою.
  6. Усунення рубців і шрамів. Гіалуронова кислота — хороший помічник в розгладженні шкіри. Вона допомагає якщо не повністю позбутися шрамів, то зробити їх практично непомітними.
  7. Контурна пластика носа. Якщо вам не подобається форма власного носа, необов’язково відразу лягати під ніж пластичного хірурга. Ін’єкції філерів в певні точки дозволяють скорегувати форму носа. Єдиний мінус цього підходу — лікування потрібно буде періодично повторювати.

Крім того, контурна пластика дає можливість скорегувати носогубні складки, виправити легку асиметрію обличчя і впоратися з іншими дефектами зовнішності.

Проводиться процедура


Для досвідченого лікаря контурна пластика не представляє особливої складності. Лікування проводиться в кілька етапів:

Перед контурною пластикою необхідно розповісти лікарю про всі раніше проведені процедури естетичної медицини. За добу до лікування не варто відвідувати сауну, інтенсивно займатися спортом або вживати алкоголь.

Лікарі естетичної медицини МЦ «Гармонія здоров’я» мають великий досвід моделювання контурів обличчя і окремих його частин за допомогою філерів. Використання ефективних препаратів і сучасних підходів дозволяє їм домагатися відмінних результатів.

Чому нам довіряють пацієнти:
Якість
Медицина європейської якості. Ми надаємо фото і відео фіксацію всіх проведених досліджень і маніпуляцій.
Професіоналізм
Високоякісне обладнання та професіоналізм медичного персоналу, дає стійкий результат лікування.
Турбота
Кожна жінка унікальна. Ви володієте інформацією про всі зміни в організмі.
Контроль
Після проходження програми даємо рекомендації по дату наступного візиту.
Документація
Оформлення всього пакету документів (Консультативний висновок з рекомендаціями, результати аналізів після їх готовності).
Комфорт
Сучасне оснащення. Ввічливий персонал. Налагодженість роботи з мінімальним часом очікування прийому.