У мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я» проводяться найсучасніші косметологічні процедури для обличчя та тіла. Перед призначенням лікування наші косметологи виконують ретельне обстеження, щоб точно діагностувати проблему й підібрати лікування, яке буде максимально відповідати вашим потребам й очікуванням.

Основа гарної сяючої шкіри — це не тільки ретельно підібраний домашній догляд, але й косметологічні процедури, що виконуються професіоналами. Вони неінвазивні, не вимагають подальшого відновлення. Ефект помітний відразу. Мета косметологічного лікування — поліпшити стан шкіри шляхом її зволоження, живлення й регенерації. Вона стає еластичною, пружною, гладкою, сяючою та відпочилою.

Косметологи також допомагають позбутися таких дерматологічних проблем, як вугровий висип, пігментні плями, еритема та розацеа. Косметологічні процедури дозволяють підготувати шкіру до більш інвазивних методів лікування, що використовуються в галузі естетичної медицини, щоб зробити результат ефективним і довгостроковим.

Якщо ви замислюєтеся про поліпшення свого зовнішнього вигляду, запишіться на прийом до косметолога у клініці «Гармонія здоров’я». Тут приймають досвідчені фахівці, в арсеналі яких є ефективні засоби для догляду та лікування шкірних проблем й ультрасучасне обладнання.

Види косметологічних процедур в МЦ «Гармонія здоров’я»

Усі методики, що застосовуються у б’юті-сфері, можна розділити на кілька основних груп в залежності від того, які цілі вони переслідують. Естетична косметологія займається поліпшенням фізичної привабливості шляхом прямої, але неінвазивної зміни загального вигляду шкіри, нігтів і волосся. До неї входять такі процедури, як механічне чищення, хімічний пілінг, стимулювальна карбоксітерапія, епіляція, манікюр, оформлення брів та ін.

Метою медичної косметології є відновлення привабливого вигляду шкіри, нігтів і волосся. Вона займається боротьбою з віковими змінами, лікуванням целюліту, акне, випадання волосся. Крім того, медичні косметологи проводять процедури, спрямовані на регенерацію шкіри після дерматологічних захворювань або травм.

Доглядова косметологія — один із найпопулярніших напрямків у б’юті-сфері. Її цілями є живлення та зволоження шкіри. Крім проведення косметичних процедур, лікарі підбирають індивідуальні програми з догляду в домашніх умовах.

Коли потрібно звертатися до косметолога?


Сучасна косметологія дозволяє ефективно справлятися з такими проблемами, як:

Лікарі клініки «Гармонія здоров’я» проводять широкий спектр косметологічних процедур для поліпшення загального вигляду шкіри та корекції її недоліків. Вони використовують ефективні, перевірені методи лікування та застосовують дієві препарати, що не викликають ускладнення й не подразнюють шкіру.

Сучасне обладнання

Косметологічні процедури дозволяють домагатися значного ефекту, що було б неможливо без застосування технологічних інновацій. Завдяки використанню сучасного обладнання та найкращих косметичних препаратів, доступних на ринку, результат проведеного в нашій клініці лікування часто помітний уже через кілька сеансів.

Косметологи використовують радіохвильовий ліфтинг для зменшення целюліту, пілінг-маски з мікроголками для очищення, лазерні омолоджувальні процедури й багато іншого. Уся апаратура та препарати мають сертифікати якості.

Індивідуальний підхід до пацієнтів

Косметологи «Гармонії здоров’я» практикують персоналізований підхід ще на етапі первинної консультації. Бесіда з клієнтом і ретельне діагностичне обстеження дозволяють їм точно визначити проблему, підібрати ефективні методи її розв’язання й виявити можливі протипоказання до косметологічних процедур.

Сучасна косметологія — це великі можливості. Ми пропонуємо різні методи чищення шкіри обличчя, карбоксітерапію, лазерну епіляцію, фототерапію та ін. Косметологічні процедури в Києві в МЦ «Гармонія здоров’я» — це відмінний варіант продовжити молодість, а також зберегти красу та привабливість шкіри, волосся й нігтів.

Чому нам довіряють пацієнти:
Якість
Медицина європейської якості. Ми надаємо фото і відео фіксацію всіх проведених досліджень і маніпуляцій.
Професіоналізм
Високоякісне обладнання та професіоналізм медичного персоналу, дає стійкий результат лікування.
Турбота
Кожна жінка унікальна. Ви володієте інформацією про всі зміни в організмі.
Контроль
Після проходження програми даємо рекомендації по дату наступного візиту.
Документація
Оформлення всього пакету документів (Консультативний висновок з рекомендаціями, результати аналізів після їх готовності).
Комфорт
Сучасне оснащення. Ввічливий персонал. Налагодженість роботи з мінімальним часом очікування прийому.