Лазерне неодимове омолодження в Києві

Пацієнтам, які перенесли апаратні процедури по догляду за шкірою або планові пластичні операції, лікарі-дерматологи і косметологи мережі медцентрів «Гармонія здоров’я» пропонують лазерне неодимове омолодження для ділянок обличчя, шиї і декольте. Промінь неодимового лазера делікатно і дбайливо впливає на шкіру. Максимальна глибина проникнення світлового потоку складає 8 мм, проте людина не отримує опіків під час процедури і не відчуває ніякого дискомфорту.

З якими косметичними недоліками справляється неодимовий апарат?

Неодимове омолодження використовується для усунення на шкірі безлічі вад:

  1. в’ялість і нерівний тон;
  2. зморшки;
  3. темні кола під очима;
  4. веснянки і пігментні плями;
  5. вугри і сліди, що залишилися після них;
  6. купероз.

Омолодження шкіри неодимовим лазером ефективне в будь-якому віці. Методика дозволяє позбутися як перших дрібних зморшок, що з’являються приблизно в 30 років, так і виражених мімічних складок, що формуються у зрілих жінок. У будь-якому випадку після процедури шкіра стає більш пружною і підтягнутою.

Принцип дій неодимового лазера


Теплове випромінювання від неодимового лазера проникає в дрібні капіляри шкіри за допомогою короткочасних (до 1 секунди) імпульсів, внаслідок чого епідерміс і дерма нагріваються. Під впливом променя в них запускаються регенеративні процеси, активізується внутрішньоклітинний обмін речовин.

Під час процедури неодимового ліфтингу в клітинних структурах дерми стимулюється вироблення колагенових, еластичних і гладких волокон. Саме вони надають шкірі гладкість і міцність.

Тривалість обробки лазерним апаратом області (наприклад, вік або носогубних складок) становить в середньому 10–15 хвилин. Тривалість сеансу, як і ціна неодимового омолодження, залежить від площі і кількості зон впливу. Зазвичай курс лікування включає від 1 до 8 процедур, інтервали між якими повинні становити не менше 5 днів. Число сеансів визначає лікар в індивідуальному порядку.

Лазерна обробка абсолютно безболісна, ви відчуєте лише тепло в зоні дії апарату. З побічних ефектів після процедури неодимового омолодження можна відзначити червону пляму, яка зникає за кілька годин.

Результат охолоджувального курсу

Перші позитивні зрушення в стані шкіри стають помітними вже після 3–4 сеансів, а про остаточний ефект від корекції можна судити приблизно через 1,5 місяці після закінчення курсу. Для закріплення охолоджувального результату рекомендується раз на 6–12 місяців робити профілактичну процедуру лазерного ліфтингу.

Пройшовши курс неодимового лазерного омолодження, ви отримаєте сяюче, ніжне і чисте обличчя, пружну шию і груди.

Кому протипоказан неодимовий лазер

Лазерна обробка — щадна маніпуляція, що не передбачає хірургічного втручання. Однак її можна робити не всім.

Неодимовий ліфтинг не призначається, якщо у пацієнта є:

  1. розширені варикозом вени в місці передбачуваного лазерного впливу;
  2. пошкодження або рани в зоні обробки;
  3. вагітність або лактація;
  4. злоякісні процеси будь-якої локалізації та стадії.

Лазерні процедури не проводяться, якщо не більше ніж 3 тижні тому виконувався хімічний глибокий пілінг шкіри в зоні обробки.

Якщо ви приймаєте будь-які препарати, на консультації потрібно сказати про них лікарю. Те ж саме стосується хронічних захворювань.

Переваги неодимового лазерного омолодження в «Гармонії здоров'я»

Якщо вас цікавить неодимове омолодження в Києві, то ласкаво просимо в відділення лазерної косметології мережі МЦ «Гармонія здоров’я». Сюди варто звернутися, тому що у вас буде можливість пройти терапевтичний курс за допомогою інноваційної апаратури, ефективність якої перевірена сотнями пацієнтів зі зморшками, акне і куперозом.

Наші лікарі-косметологи мають величезний досвід застосування лазерного випромінювання в лікуванні хвороб і дефектів шкіри. При виборі технології омолодження ми враховуємо всі побажання пацієнта, щоб він зміг отримати найкращий результат.

© Автор статті: Єфимова Вікторія Олегівна – Дерматовенеролог

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою