Омолодження Rejuran Healer в Києві

Останнім часом набирає популярність процедура біоревіталізації шкіри за допомогою препаратів лінійки Rejuran. Вона стала гідною альтернативою ін’єкціям з гіалуроновою кислотою, навіть багато в чому перевершує їх за ефективністю. Сьогодні в клініках мережі МЦ «Гармонія здоров’я» кожен охочий зможе пройти курс процедур Rejuran Healer, призначення яких — повернути молодість і красу шкіри.

Що таке Rejuran

Інноваційні продукти для омолодження виробляються в Південній Кореї. До їх складу входять біологічно активні полінуклеотиди, що мають потужні регенеруючі здібності. Ці речовини отримують з ДНК лосося, яка сумісна з людським організмом, абсолютно безпечна, не викликає побічних явищ.

Унікальні властивості полінуклеотидів Rejuran дозволяють:

 1. прискорити внутрішньоклітинний обмін речовин, який з віком неминуче сповільнюється;
 2. нормалізувати вироблення шкірного сала;
 3. активізувати синтез колагенових волокон, відповідальних за пружність шкіри;
 4. стимулювати регенеративні процеси в дермі і епідермісі;
 5. посилити бар’єрну функцію шкіри.

Препарати «Реджуран» спонукають постарілі клітини шкіри працювати на рівних з молодими. Біоревіталізацію шкіри із застосуванням Rejuran Healer можна використовувати як жінкам, так і чоловікам будь-якого віку.

В даний час лікарі-косметологи використовують лінійку омолоджувальних засобів, що включає описані надалі препарати.

«Реджуран» PN 2 ml

Засіб має загоювальні, регенеруючі та протизапальні властивості. Підійде як зрілим, так і молодим пацієнтам.

Діє таким чином:

 1. ефективно уповільнює процеси старіння;
 2. прибирає дрібні зморшки;
 3. зволожує дерму;
 4. покращує структуру, тон і колір шкіри;
 5. підвищує її еластичність.

З Rejuran PN ви завжди будете виглядати молодше за свої роки.

Rejuran I 1ml

Область застосування — повіки і зона навколо них. Засіб істотно усуває дефекти, темні кола і зморшки типу «гусячі лапки». Препарат для зони навколо очей «Реджуран» вирішує проблему сухої, тонкої і зневодненої шкіри, прибирає «мішки» і набряки.

Rejuran S 1ml

Препарат даного типу покликаний:

 1. усувати випадання волосся будь-якого походження;
 2. поліпшувати стан тонкої млявої шкіри;
 3. боротися з розтяжками;
 4. лікувати рубці і шрами, що утворилися після акне.

Rejuran S використовується для омолодження не тільки обличчя, але і шиї, кистей і зони декольте.

Як проводиться процедура Rejuran Healer?

Методика виконання маніпуляції аналогічна біоревіталізації із застосуванням гіалуронової кислоти. Спочатку на шкіру наноситься анестезуючий крем, потім папульною технікою робляться ін’єкції. Для них лікар використовує найтоншу голку калібру 32 G.

Папули проходять самостійно протягом доби. Як правило, після них не залишається ні слідів, ні набряклості, проте іноді можлива поява невеликих синців. Вся процедура займає приблизно півгодини. Процес відновлення шкіри після ін’єкцій триває до 1 місяця.

Як часто можна проводити омолодження?

Курс омолодження Rejuran Healer зазвичай включає 3–4 сеанси і виконується 1 раз у 2–3 тижні. Профілактична процедура рекомендується 1 раз у 3–6 місяців. Щоб отриманий результат був стійким і довгостроковим, лікування шкіри найкраще провести трьома курсами з перервами між ними у 4 тижні. Біоревіталізацію препаратом «Реджуран» можна повторювати кожні 6–9 місяців.

Переваги омолодження Rejuran Healer в МЦ «Гармонії здоров'я»

Якщо ви хочете вирішити проблему старіння шкіри методом використання засобів лінійки Rejuran в Києві, то лікарі мережі медцентрів «Гармонія здоров’я» готові надати вам кваліфіковану косметологічну допомогу європейського рівня. У наших клініках ви зустрінете високопрофесійних фахівців з естетичної медицини, отримаєте сертифіковані і перевірені препарати, а після лікування гарантовано побачите бажаний результат.

Записатися на консультацію до косметолога можна зателефонувавши нам або заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті. Приходьте в «Гармонію здоров’я» – і ваша шкіра стане бездоганною!

© Автор статті: Єфимова Вікторія Олегівна – Дерматовенеролог

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою