Уколи краси в Києві

Уколи краси – це популярна процедура в області естетичної медицини, офіційна назва якої – ін’єкційна косметологія. Сьогодні вона є невід’ємною частиною сучасних методів омолодження і профілактики вікових змін шкіри. Уколи краси допомагають вирішити найрізноманітніші завдання.

Які бувають уколи краси

Останнім часом в області ін’єкційної косметології з’являється безліч нових методів лікування. Розглянемо найефективніші і популярні з них на даний момент.

З їх допомогою можна:

 1. усунути зморшки;
 2. збільшити губи;
 3. заповнити відсутні обсяги в інших областях обличчя;
 4. підтягнути шкіру, покращити її текстуру і колір;
 5. виправити асиметрію обличчя;
 6. позбутися пігментних плям і судинних зірочок;
 7. зменшити симптоми і наслідки акне;
 8. відновити водно-ліпідну мантію шкіри.

Це далеко не повний перелік проблем, з якими ефективно справляється ін’єкційна косметологія. Якщо ви хочете зробити уколи краси в Києві, зверніться в мережу медичних центрів «Гармонія здоров’я». Після ретельного діагностичного обстеження наші косметологи порадять методи лікування і препарати, які будуть максимально відповідати вашим особистим потребам.

Ін'єкції нейротоксинів

Нейротоксини – це білки, які допомагають розслабити м’язи, при скороченні яких на обличчі з’являються зморшки. Вони розслабляють або тимчасово паралізують м’язи, щоб шкіра на обличчі виглядала молодшою і гладшою. Ця методика більше підходить пацієнтам з глибокими мімічними зморшками. Найчастіше в ін’єкційній косметології застосовуються такі види нейротоксинів:

 1. Ботокс. Перший оригінальний косметичний і терапевтичний нейромодулятор, схвалений для лікування зморшок на лобі, міжбрівних складок і так званих гусячих лапок.
 2. Диспорт. Також дозволений для усунення вікових змін на обличчі. Трохи дешевший, ніж ботокс.

Уколи для обличчя від зморшок можна застосовувати в якості профілактичного лікування вікових змін вже з 18-річного віку і використовувати до 99 років і старше.

Ін'єкції філлерами

Філери, на відміну від ботоксу, не блокують м’язи, а застосовуються для корекції тих ділянок, які з віком втратили свою повноту. Уколи для обличчя цього типу бувають двох видів:

 1. Натуральні. Найпоширенішим натуральним філером є гіалуронова кислота – природна речовина, присутня в організмі людини. Ефект має тимчасовий характер і може тривати до 18 місяців, хоча більшості людей потрібно як мінімум одне відвідування лікаря на рік, щоб підтримувати результат.
 2. Синтетичні. Такі препарати, як рідкий колаген, діють набагато довше, вважаються напівперманентними. Наповнювачі цього типу не розсмоктуються. Тому пацієнти повинні розуміти, що нові зморшки з’являються внаслідок подальшого старіння, а не через брак філера.

Ін’єкції натуральних наповнювачів для обличчя можна робити з 16-річного віку, наприклад, для вирівнювання ямочок, що залишилися після акне.

Мезотерапія

Цей метод лікування полягає в проведенні десятків внутрішньошкірних мікроін’єкцій коктейлю з вітамінів A, B, C і E, мінералів, амінокислот, ліполітиків, пептидів, ферментів, еластану і гіалуронової кислоти. Мезотерапія допомагає боротися з такими проблемами, як зморшки, птоз, знижений тонус, в’ялість шкіри, поганий колір обличчя, рубці, шрами та ін. Ефект проявляється приблизно через два тижні і триває до півроку і більше.

Плазмотерапія

Це революційний метод поновлення пошкодженої і передчасно постарілої шкіри за допомогою плазми, взятої з власної крові пацієнта. Терапія заснована на природній здатності організму протистояти процесу старіння. За допомогою спеціального обладнання плазма збагачується тромбоцитами і вводиться в ділянки шкіри, що вимагають посиленого харчування, зволоження, омолодження і стимуляції вироблення колагену. У збагаченій тромбоцитами плазмі присутні фактори росту – білки, які сприяють швидкому відновленню пошкоджених тканин.

Уколи краси в Києві в МЦ «Гармонія здоров'я»

Косметологічні ін’єкції будуть дійсно ефективними тільки в тому випадку, якщо їх підбере і зробить компетентний, досвідчений лікар. У нашій клініці уколи краси виконуються після ретельного діагностичного обстеження та оцінки наявності можливих протипоказань. Ми використовуємо тільки ефективні, схвалені в Україні препарати (нейротоксини, біоревіталізанти і філери). Ін’єкції виконуються в процедурному кабінеті зі строгим дотриманням режиму антисептики.

© Автор статті: Спеціаліст в області дерматології та естетичної медицини – Грабчук Анастасія Михайлівна

Джерела

 1. Better Health Channel. Cosmetic treatments – injectables.
 2. Good Housekeeping. Everything You Need to Know Before Getting Injectables.
 3. Mayo Clinic. Botox injections.

 

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою