Мініфлебектомія це видалення варикозних вен хірургічним шляхом із мінімальним пошкодженням шкірних покривів. Сучасні технології та майстерність хірургів дозволяють досягати максимального медичного і, що важливо, косметичного ефекту. Уражені варикозом вени видаляються повністю, що абсолютно виключає рецидив хвороби. Рубцеві утворення, що залишаються після цього, практично непомітні. Це один із найбільш досконалих на сьогодні метод лікування варикозу вен, розташованих надфасціально, тобто між м’язовою тканиною та жировим прошарком.

Показання до операції

Операція видалення варикозних вен методом мініфлебектомії показана при виражених утвореннях судинних вузлів і розширеннях венозних каналів. Також показаннями є ускладнення варикозу та тромбофлебіту, зокрема:

Операція проводиться в плановому порядку у разі відсутності протипоказань.

Протипоказання до операції

Операція з видалення варикозної вени протипоказана в таких випадках:

Після консультації лікар-флеболог обов’язково призначає низку аналізів з метою виявлення супутніх захворювань і проблем, які можуть бути протипоказанням до процедури мініфлебектомії. Якщо таких не виявлено, починається підготовка до операції та призначається її дата.

Як проходить операція

Одним із ключових моментів, від якого залежить, наскільки успішною буде операція мініфлебектомія, є передопераційна розмітка. Вона наноситься на підставі моніторингу кровотоку методом ультразвукової доплерографії.

Для знеболювання використовується тумесцентна анестезія – анестетики пролонгованого впливу з судинозвужувальними препаратами вводяться безпосередньо до вени, що оперується. Цей специфічний спосіб широко застосовується у флебології. Його головна перевага – можливість використання анестетиків у зниженій концентрації, що дозволяє звести до мінімуму побічний негативний вплив на організм.

Проникнення крізь шкірні покриви та жировий прошарок проводиться через прокол, здійснюваний ін’єкційної голкою 18G. Сама ж операція проводиться спеціальним інструментом – гачком Варді.

Ввівши його, лікар піддягає уражену варикозом вену, витягує її через прокол і видаляє. Після цього рани бинтуються стерильними пов’язками, на ноги хворого надягають спеціальну здавлювальну (компресійну) білизну.

Якщо хвороба виявлена на початковій стадії, може бути проведена мініфлебектомія лазером. У такому разі цілісність шкірних покривів не порушується зовсім: дозоване лазерне випромінювання коагулює (згортає) кров в ураженій вені, закупорюючи її.

Лазерна мініфлебектомія – прогресивний метод лікування судинних хвороб, який відзначається мінімальною травматичністю. Однак він застосовується, тільки якщо варикозне розширення ще не дуже виражене. Крім того, порушення правил реабілітації, особливо в першу післяопераційну добу, загрожує рецидивом хвороби.

Незалежно від конкретного способу, яким було проведене мікрофлебектомічне видалення варикозних вен на ногах, тривале перебування у стаціонарі не потрібне. Хворий відправляється додому в той самий день, отримавши рекомендації щодо подальших реабілітаційних заходів, які проводяться амбулаторно.

Чому нам довіряють пацієнти:
Якість
Медицина європейської якості. Ми надаємо фото і відео фіксацію всіх проведених досліджень і маніпуляцій.
Професіоналізм
Високоякісне обладнання та професіоналізм медичного персоналу, дає стійкий результат лікування.
Турбота
Кожна жінка унікальна. Ви володієте інформацією про всі зміни в організмі.
Контроль
Після проходження програми даємо рекомендації по дату наступного візиту.
Документація
Оформлення всього пакету документів (Консультативний висновок з рекомендаціями, результати аналізів після їх готовності).
Комфорт
Сучасне оснащення. Ввічливий персонал. Налагодженість роботи з мінімальним часом очікування прийому.