Ехокардіографія – діагностичний метод дослідження серця за допомогою ультразвукових хвиль, тобто УЗД. Спосіб знайшов широке застосування для детального огляду серцевих структур і прилеглих тканин, а також виявлення рідини в зоні перикарда. Оцінка функціонального стану органу теж доступна за допомогою УЗД серця. Київ у своєму розпорядженні має мережу медичних центрів «Гармонія здоров’я», де кожен може пройти УЗ-діагностику за помірною ціною.

Суть методу


Обстеження методом ехокардіографії засноване на використанні ультразвукових високочастотних хвиль, які не сприймаються вухом людини. На грудях розміщується спеціальний УЗ-датчик. Прилад поширює по тілу коливання, частота, період і амплітуда яких змінюються в залежності від стану органів і тканин.

Цілі і завдання ехокардіографії серця:

Аналізуючи готову ехограму серця, лікар-кардіолог може виявити відхилення у функції серцево-судинної системи на початкових етапах. Дослідження за допомогою ультразвуку дозволяє провести аналіз роботи органу в повному обсязі. Рання меддіагностика серцевих патологій значно спрощує розробку тактики майбутнього лікування.

Коли призначається ехокардіографія

Процедура дослідження за допомогою УЗ-апарату комфортна і абсолютно нешкідлива для пацієнтів різного віку. Ехографію серця в Києві широко застосовують для оцінки роботи серцево-судинної системи навіть у вагітних жінок і маленьких дітей. Проводити її рекомендується не тільки за наявності діагностованих серцевих патологій або при підозрі на них, а й активним людям, в чиїй повсякденній діяльності присутні систематичні фізичні навантаження.

УЗД серця лікарі призначають пацієнтам, що страждають:

Перевірити серце в Києві за допомогою УЗД рекомендується при пораненнях грудної клітки, задишці, слабкості, частих випадках непритомності, болях за грудиною. Приводами зробити ехограму служать відхилення від норми на ЕКГ, шуми в серці та стани, ускладнення яких можуть привести до розладу серцевої діяльності (наприклад, ревматизм або вагітність).

Ехокардіографія показана при плануванні хірургічного втручання під загальним наркозом, при підозрі на об’ємне утворення або аневризму аорти, а також після перенесених інвазивних процедур (операція на коронарних судинах, коронарографія).
Обстеження серця в Києві методом ехокардіографії є частиною профілактичного огляду професійних спортсменів, які готуються до змагань. УЗД дітям призначається при підозрі на вроджену ваду серця.

Проведення ехокардіографії в клініках МЦ «Гармонія здоров’я»


Процедура не вимагає будь-якої спеціальної підготовки. В день обстеження пацієнт повинен відмовитися від фізичних навантажень, кави та куріння. Протягом як мінімум 3 годин до УЗД не варто приймати їжу, оскільки високе стояння діафрагми при повному шлунку може перешкодити огляду. Ехокардіографія виконується в положенні лежачи на спині, іноді лікар може попросити повернутися на бік. Тривалість УЗ-огляду не перевищує півгодини.

Для проведення УЗД серця «Гармонія здоров’я» має у своєму розпорядженні апаратуру експертного рівня, виготовлену відомими світовими брендами. Устаткування дозволяє швидко виконувати цифрування отриманої інформації, тому УЗ-прилади гарантують точні результати. Математична обробка займає лічені хвилини. Ехокардіографію проводять лікарі з величезним досвідом виконання функціональних обстежень в кардіології.

Чому нам довіряють пацієнти:
Якість
Медицина європейської якості. Ми надаємо фото і відео фіксацію всіх проведених досліджень і маніпуляцій.
Професіоналізм
Високоякісне обладнання та професіоналізм медичного персоналу, дає стійкий результат лікування.
Турбота
Кожна жінка унікальна. Ви володієте інформацією про всі зміни в організмі.
Контроль
Після проходження програми даємо рекомендації по дату наступного візиту.
Документація
Оформлення всього пакету документів (Консультативний висновок з рекомендаціями, результати аналізів після їх готовності).
Комфорт
Сучасне оснащення. Ввічливий персонал. Налагодженість роботи з мінімальним часом очікування прийому.