Комп’ютерна томографія – це високоінформативний метод діагностики, який дозволяє за допомогою рентгенівського випромінювання і комп’ютерних технологій отримати детальні зображення внутрішніх структур тіла. У мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я» для проведення КТ голови використовується 64-зрізовий томограф Siemens Somatom Go.UP, який при низькому променевому навантаженні дає можливість детально дослідити головний мозок і навколишні його тканини.

Показання до КТ голови

Лікар може направити на КТ голови при підозрі на пухлинний процес головного мозку, запалення або об’ємні утворення в придаткових пазухах носа.

Комп’ютерна томографія голови дозволяє поставити точний діагноз і вибрати ефективну тактику лікування навіть в екстрених випадках, до яких відносяться:

КТ судин голови дозволяє виявляти аневризми, судинні мальформації, стенози і тромби. Дослідження також проводиться в рамках підготовки до хірургічного втручання і для післяопераційного моніторингу.

Протипоказання до комп’ютерної томографії голови

КТ голови не проводиться вагітним жінкам через потенційний шкідливий вплив радіації на плід, що розвивається. Застосування контрастної речовини не рекомендується пацієнтам з алергією на контрастну речовину, нирковою недостатністю і високим рівнем гормонів щитоподібної залози.

Як підготуватися до КТ голови

На дослідження краще надягти вільний зручний одяг. Якщо КТ проводиться із застосуванням контрастної речовини, пацієнта попросять утриматися від їжі і пиття за кілька годин до процедури.

Як проводиться дослідження

КТ голови в Києві в клініці «Гармонія здоров’я» проводиться на сучасних томографах, що дозволяють отримати високоякісні зображення внутрішніх структур тіла при низькому променевому навантаженні.

Обстежуваний лягає на спеціальний стіл, який буде плавно заїжджати в тунель томографа. Під час роботи апарату радіолог залишає приміщення і спостерігає за ходом дослідження з іншої кімнати. Процедура займає близько 10–15 хвилин.

Після обстеження

Якщо використовувалася контрастна речовина, одразу ж після обстеження і протягом декількох днів після рекомендується пити багато рідини, щоб швидше вивести її з організму. Якщо контраст не застосовувався, пацієнт може відразу ж повернутися до нормальної повсякденної діяльності.

Дослідження записують на компакт-диску і віддають пацієнтові, опис та висновки лікаря зазвичай видаються на наступний день з можливістю переслати на електронну пошту.

Щоб дізнатися ціну КТ голови і записатися на дослідження, заповніть форму зворотного зв’язку або зателефонуйте за вказаними телефонами.

Чому нам довіряють пацієнти:
Якість
Медицина європейської якості. Ми надаємо фото і відео фіксацію всіх проведених досліджень і маніпуляцій.
Професіоналізм
Високоякісне обладнання та професіоналізм медичного персоналу, дає стійкий результат лікування.
Турбота
Кожна жінка унікальна. Ви володієте інформацією про всі зміни в організмі.
Контроль
Після проходження програми даємо рекомендації по дату наступного візиту.
Документація
Оформлення всього пакету документів (Консультативний висновок з рекомендаціями, результати аналізів після їх готовності).
Комфорт
Сучасне оснащення. Ввічливий персонал. Налагодженість роботи з мінімальним часом очікування прийому.