Комп'ютерна томографія (КТ) голови в Києві

Комп’ютерна томографія – це високоінформативний метод діагностики, який дозволяє за допомогою рентгенівського випромінювання і комп’ютерних технологій отримати детальні зображення внутрішніх структур тіла. У мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я» для проведення КТ голови використовується 64-зрізовий томограф Siemens Somatom Go.UP, який при низькому променевому навантаженні дає можливість детально дослідити головний мозок і навколишні його тканини.

Показання до КТ голови

Лікар може направити на КТ голови при підозрі на пухлинний процес головного мозку, запалення або об’ємні утворення в придаткових пазухах носа.

Комп’ютерна томографія голови дозволяє поставити точний діагноз і вибрати ефективну тактику лікування навіть в екстрених випадках, до яких відносяться:

  1. черепно-мозкова травма;
  2. інсульти (ішемічні та геморагічні);
  3. гематоми головного мозку і внутрішньочерепні кровотечі;
  4. субарахноїдальні крововиливи;
  5. сильні судоми або раптова втрата свідомості без видимої причини.

КТ судин голови дозволяє виявляти аневризми, судинні мальформації, стенози і тромби. Дослідження також проводиться в рамках підготовки до хірургічного втручання і для післяопераційного моніторингу.

Протипоказання до комп'ютерної томографії голови

КТ голови не проводиться вагітним жінкам через потенційний шкідливий вплив радіації на плід, що розвивається. Застосування контрастної речовини не рекомендується пацієнтам з алергією на контрастну речовину, нирковою недостатністю і високим рівнем гормонів щитоподібної залози.

Як підготуватися до КТ голови

На дослідження краще надягти вільний зручний одяг. Якщо КТ проводиться із застосуванням контрастної речовини, пацієнта попросять утриматися від їжі і пиття за кілька годин до процедури.

Як проводиться дослідження

КТ голови в Києві в клініці «Гармонія здоров’я» проводиться на сучасних томографах, що дозволяють отримати високоякісні зображення внутрішніх структур тіла при низькому променевому навантаженні.

Обстежуваний лягає на спеціальний стіл, який буде плавно заїжджати в тунель томографа. Під час роботи апарату радіолог залишає приміщення і спостерігає за ходом дослідження з іншої кімнати. Процедура займає близько 10–15 хвилин.

Після обстеження

Якщо використовувалася контрастна речовина, одразу ж після обстеження і протягом декількох днів після рекомендується пити багато рідини, щоб швидше вивести її з організму. Якщо контраст не застосовувався, пацієнт може відразу ж повернутися до нормальної повсякденної діяльності.

Дослідження записують на компакт-диску і віддають пацієнтові, опис та висновки лікаря зазвичай видаються на наступний день з можливістю переслати на електронну пошту.

Щоб дізнатися ціну КТ голови і записатися на дослідження, заповніть форму зворотного зв’язку або зателефонуйте за вказаними телефонами.

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою