Комп'ютерна томографія легенів в Києві

КТ легенів – найбільш інформативний метод дослідження органу. Він дозволяє детально вивчити стан паренхіми, виявити порушення на ранніх стадіях. На відміну від класичної рентгенодіагностики томографія дозволяє побачити структуру дихальної системи пошарово. Зробити КТ легенів у Києві можна в клініці «Гармонія здоров’я».

Низькодозована КТ

Медичний центр «Гармонія здоров’я» пропонує пройти КТ легенів у філії на правобережжі (Оболонь) у Києві. Жителі мікрорайону Позняки можуть записатися на це дослідження в нашій клініці на лівому березі.

Перевага діагностики в «Гармонії здоров’я» полягає в тому, що при проведенні досліджень використовують низькодозовий протокол. Променеве навантаження такої програми в середньому становить 0,7 мЗв, що можна порівняти з дозою 1–2 при знімках рентгенографії, при цьому інформативність КТ методу в рази вища. Низькодозовий протокол часто використовують для проведення КТ здорових легень. Такий скринінг дає можливість виявити новоутворення малих розмірів (від декількох міліметрів).

Вартість КТ легенів у Києві

Ціна КТ легенів залежить від режиму сканування, кількості зрізів, використання контрастної речовини. Запис знімків, їх опис зазвичай входять у вартість послуги. Медичний центр «Гармонія здоров’я» виконує дослідження на 64-зрізовому томографі останнього покоління Siemens Somatom Go.UP. Ціна на низькодозовану КТ легенів – від 650 грн.

Показання для низькодозованої КТ

Томографія легенів у Києві проводиться пацієнтам з метою діагностики при підозрі на патологію дихальної системи, а також людям з підвищеним фактором ризику для скринінгу онкологічних хвороб органів грудної клітини. Велика ймовірність захворіти у таких категорій громадян:

 1. особи старше 45 років;
 2. люди, які працюють на шкідливих для дихання виробництвах;
 3. курці зі стажем (викурювання щодня по 1 пачці протягом 30 років);
 4. пацієнти, які кинули курити менш як 12–15 років тому.

Комп’ютерна томографія також рекомендується за наявності несприятливої спадковості з раку бронхолегеневої системи, в разі інших онкологічних патологій в анамнезі, а також запальних захворювань органів дихання, що часто повторюються.

Протипоказання

Онкопрофілактичний скринінг (КТ легенів у Києві) не призначається при таких станах, як:

 1. вагітність;
 2. високий індекс маси тіла (вага > 125 кг);
 3. неповнолітні пацієнти без наявності показань та ін.

Підготовка до процедури

Підготовчий етап необхідний при проведенні сканування з контрастуванням. Якщо дослідження планується без контрасту (низькодозової КТ), підготовка не потрібна. Перед КТ легенів з контрастуванням:

 1. здають аналіз на креатинін (контроль фільтраційної здатності нирок);
 2. скасовують препарати, що містять метформін (за 2 доби до діагностики);

Процедура проводиться лежачи на висувному столі томографа. Тривалість маніпуляції залежить від протоколу дослідження (без контрастування 5–10 хвилин, до 30 хвилин з контрастуванням). Під час сканування людина повинна лежати нерухомо. Після закінчення процедури лікар видає на руки висновок і DVD-диск зі сканами.

Що можна побачити на КТ грудної клітини

Щоб безпомилково діагностувати захворювання бронхолегеневої системи, необхідно зробити КТ легенів. Дослідження дозволяє виявити:

 1. первинні неоплазії та метастази інших пухлин будь-яких розмірів;
 2. бактеріальну і вірусну пневмонії, туберкульоз (легенева форма);
 3. плеврит;
 4. емфізему легеневої тканини;
 5. вроджені аномалії будови;
 6. присутність сторонніх тіл;
 7. судинні патології (аневризма).

Комп’ютерна томографія, у порівнянні з іншими методами діагностики легенів, дає максимальний обсяг інформації. За допомогою технології можна виявити захворювання, незалежно від стадії патологічного процесу. Під час процедури пацієнт не відчуває біль і дискомфорт. Чи підходить томографія для діагностики певного клінічного випадку, вирішує лікуючий лікар.

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою