КТ легенів КТ легенів – найбільш інформативний метод дослідження органу. Він дозволяє детально вивчити стан паренхіми, виявити порушення на ранніх стадіях. На відміну від класичної рентгенодіагностики томографія дозволяє побачити структуру дихальної системи пошарово. Зробити КТ легенів у Києві можна в клініці «Гармонія здоров’я».

Низькодозована КТ Медичний центр «Гармонія здоров’я» пропонує пройти КТ легенів у філії на правобережжі (Оболонь) у Києві. Жителі мікрорайону Позняки можуть записатися на це дослідження в нашій клініці на лівому березі. Перевага діагностики в «Гармонії здоров’я» полягає в тому, що при проведенні досліджень використовують низькодозовий протокол. Променеве навантаження такої програми в середньому становить 0,7 мЗв, що можна порівняти з дозою 1–2 при знімках рентгенографії, при цьому інформативність КТ методу в рази вища. Низькодозовий протокол часто використовують для проведення КТ здорових легень. Такий скринінг дає можливість виявити новоутворення малих розмірів (від декількох міліметрів). Вартість КТ легенів у Києві Ціна КТ легенів залежить від режиму сканування, кількості зрізів, використання контрастної речовини. Запис знімків, їх опис зазвичай входять у вартість послуги. Медичний центр «Гармонія здоров’я» виконує дослідження на 64-зрізовому томографі останнього покоління Siemens Somatom Go.UP. Ціна на низькодозовану КТ легенів – від 650 грн.

Показання для низькодозованої КТ

Томографія легенів у Києві проводиться пацієнтам з метою діагностики при підозрі на патологію дихальної системи, а також людям з підвищеним фактором ризику для скринінгу онкологічних хвороб органів грудної клітини. Велика ймовірність захворіти у таких категорій громадян:

Комп’ютерна томографія також рекомендується за наявності несприятливої спадковості з раку бронхолегеневої системи, в разі інших онкологічних патологій в анамнезі, а також запальних захворювань органів дихання, що часто повторюються.

Протипоказання

Онкопрофілактичний скринінг (КТ легенів у Києві) не призначається при таких станах, як:

Підготовка до процедури

Підготовчий етап необхідний при проведенні сканування з контрастуванням. Якщо дослідження планується без контрасту (низькодозової КТ), підготовка не потрібна. Перед КТ легенів з контрастуванням:

Процедура проводиться лежачи на висувному столі томографа. Тривалість маніпуляції залежить від протоколу дослідження (без контрастування 5–10 хвилин, до 30 хвилин з контрастуванням). Під час сканування людина повинна лежати нерухомо. Після закінчення процедури лікар видає на руки висновок і DVD-диск зі сканами.

Що можна побачити на КТ грудної клітини

Щоб безпомилково діагностувати захворювання бронхолегеневої системи, необхідно зробити КТ легенів. Дослідження дозволяє виявити:

Комп’ютерна томографія, у порівнянні з іншими методами діагностики легенів, дає максимальний обсяг інформації. За допомогою технології можна виявити захворювання, незалежно від стадії патологічного процесу. Під час процедури пацієнт не відчуває біль і дискомфорт. Чи підходить томографія для діагностики певного клінічного випадку, вирішує лікуючий лікар.

Чому нам довіряють пацієнти:
Якість
Медицина європейської якості. Ми надаємо фото і відео фіксацію всіх проведених досліджень і маніпуляцій.
Професіоналізм
Високоякісне обладнання та професіоналізм медичного персоналу, дає стійкий результат лікування.
Турбота
Кожна жінка унікальна. Ви володієте інформацією про всі зміни в організмі.
Контроль
Після проходження програми даємо рекомендації по дату наступного візиту.
Документація
Оформлення всього пакету документів (Консультативний висновок з рекомендаціями, результати аналізів після їх готовності).
Комфорт
Сучасне оснащення. Ввічливий персонал. Налагодженість роботи з мінімальним часом очікування прийому.