КТ органів черевної порожнини в Києві

КТ черевної порожнини в Києві, або комп’ютерна томографія, – високоінформативний діагностичний метод, що дозволяє за допомогою рентгенівського випромінювання і комп’ютерної обробки формувати зображення внутрішніх органів, судин і лімфатичних вузлів. Для збільшення інформативності дослідження часто використовується контрастне посилення.

Що можна побачити на КТ-зображеннях черевної порожнини

Дослідження за допомогою комп’ютерного томографа – високоінформативний метод ранньої діагностики онкологічних захворювань. На отриманих зображеннях чітко візуалізуються кордони і розміри новоутворення, ступінь його проростання в сусідні органи і тканини.

Крім того, знімки, створені за допомогою комп’ютерної томографії, дають лікарю можливість побачити:

 1. тип структури печінки, нирок, підшлункової залози;
 2. об’ємні утворення (кісти, пухлини, конкременти);
 3. прохідність порожнистих і трубчастих органів;
 4. аневризму або стеноз черевної аорти;
 5. дивертикули кишківника;
 6. зміни лімфовузлів;
 7. аномалії розвитку органів черевної порожнини;
 8. травматичні ушкодження і крововиливи;
 9. цироз печінки.

Призначається як загальне КТ-сканування черевної порожнини, так і окремих її органів. Наприклад, відокремлено може бути виконана КТ підшлункової залози в Києві, а також шлунка, селезінки, печінки, жовчного міхура, товстого і тонкого кишківника. Нирки, сечоводи та інші органи заочеревинного простору теж доступні для комп’ютерної томографії.

Показання і протипоказання

КТ черевної порожнини показана в наступних випадках:

 1. гострі болі в животі нез’ясованої причини;
 2. порушення травлення або сечовиділення, джерело якого не вийшло встановити іншими способами;
 3. травми;
 4. жовтяниця;
 5. підозра на онкозахворювання, наявність каменю в нирках або жовчному міхурі;
 6. динамічний контроль проведеного лікування;
 7. оцінка масштабу майбутньої операції.

Комп’ютерна томографія – метод діагностики, абсолютно протипоказаний тільки вагітним жінкам. З обережністю КТ з контрастуванням призначається дітям до 14 років, людям з нирковою недостатністю, важким цукровим діабетом, серйозними захворюваннями серцево-судинної системи або печінки.

Перед дослідженням

Перш ніж направити пацієнта на КТ, лікар вивчає результати аналізів та інших обстежень, зокрема УЗД. Попередньо можуть бути призначені такі діагностичні процедури, як фіброгастроскопія або колоноскопія.

КТ органів черевної порожнини в Києві проводиться натщесерце. За добу до комп’ютерної діагностики хворий повинен відмовитися від алкоголю і продуктів, що викликають газоутворення в кишківнику.

Проведення КТ

В клініках мережі «Гармонія здоров’я» КТ-сканування виконується на 64-зрізовому томографі Siemens Somatom Go.UP, який дозволяє отримувати зображення високої якості при низькому променевому навантаженні на пацієнта. Процедура проводиться в амбулаторних умовах.

Підготовлений пацієнт лягає на висувний стіл апарату. Єдина умова для отримання чітких знімків – потрібно зберігати нерухомість. Проста КТ черевної порожнини триває в середньому 15 хвилин, а дослідження з контрастом – близько 25 хвилин. Весь цей час хворий перебуває під наглядом медпрацівника.

Після томографії пацієнт може відразу ж покинути клініку. Дослідження записують на компакт-диск і віддають пацієнтові, опис та висновки лікаря зазвичай видаються на наступний день з можливістю переслати на електронну пошту.

На КТ черевної порожнини в Києві ціна залежить від необхідності застосування контрастної речовини і специфіки проведення процедури. Комплексне сканування обійдеться дешевше, ніж дослідження кожного органу окремо.

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою