КТ черевної порожнини в Києві, або комп’ютерна томографія, – високоінформативний діагностичний метод, що дозволяє за допомогою рентгенівського випромінювання і комп’ютерної обробки формувати зображення внутрішніх органів, судин і лімфатичних вузлів. Для збільшення інформативності дослідження часто використовується контрастне посилення.

Що можна побачити на КТ-зображеннях черевної порожнини

Дослідження за допомогою комп’ютерного томографа – високоінформативний метод ранньої діагностики онкологічних захворювань. На отриманих зображеннях чітко візуалізуються кордони і розміри новоутворення, ступінь його проростання в сусідні органи і тканини.

Крім того, знімки, створені за допомогою комп’ютерної томографії, дають лікарю можливість побачити:

Призначається як загальне КТ-сканування черевної порожнини, так і окремих її органів. Наприклад, відокремлено може бути виконана КТ підшлункової залози в Києві, а також шлунка, селезінки, печінки, жовчного міхура, товстого і тонкого кишківника. Нирки, сечоводи та інші органи заочеревинного простору теж доступні для комп’ютерної томографії.

Показання і протипоказання

КТ черевної порожнини показана в наступних випадках:

Комп’ютерна томографія – метод діагностики, абсолютно протипоказаний тільки вагітним жінкам. З обережністю КТ з контрастуванням призначається дітям до 14 років, людям з нирковою недостатністю, важким цукровим діабетом, серйозними захворюваннями серцево-судинної системи або печінки.

Перед дослідженням

Перш ніж направити пацієнта на КТ, лікар вивчає результати аналізів та інших обстежень, зокрема УЗД. Попередньо можуть бути призначені такі діагностичні процедури, як фіброгастроскопія або колоноскопія.

КТ органів черевної порожнини в Києві проводиться натщесерце. За добу до комп’ютерної діагностики хворий повинен відмовитися від алкоголю і продуктів, що викликають газоутворення в кишківнику.

Проведення КТ

В клініках мережі «Гармонія здоров’я» КТ-сканування виконується на 64-зрізовому томографі Siemens Somatom Go.UP, який дозволяє отримувати зображення високої якості при низькому променевому навантаженні на пацієнта. Процедура проводиться в амбулаторних умовах.

Підготовлений пацієнт лягає на висувний стіл апарату. Єдина умова для отримання чітких знімків – потрібно зберігати нерухомість. Проста КТ черевної порожнини триває в середньому 15 хвилин, а дослідження з контрастом – близько 25 хвилин. Весь цей час хворий перебуває під наглядом медпрацівника.

Після томографії пацієнт може відразу ж покинути клініку. Дослідження записують на компакт-диск і віддають пацієнтові, опис та висновки лікаря зазвичай видаються на наступний день з можливістю переслати на електронну пошту.

На КТ черевної порожнини в Києві ціна залежить від необхідності застосування контрастної речовини і специфіки проведення процедури. Комплексне сканування обійдеться дешевше, ніж дослідження кожного органу окремо.

Чому нам довіряють пацієнти:
Якість
Медицина європейської якості. Ми надаємо фото і відео фіксацію всіх проведених досліджень і маніпуляцій.
Професіоналізм
Високоякісне обладнання та професіоналізм медичного персоналу, дає стійкий результат лікування.
Турбота
Кожна жінка унікальна. Ви володієте інформацією про всі зміни в організмі.
Контроль
Після проходження програми даємо рекомендації по дату наступного візиту.
Документація
Оформлення всього пакету документів (Консультативний висновок з рекомендаціями, результати аналізів після їх готовності).
Комфорт
Сучасне оснащення. Ввічливий персонал. Налагодженість роботи з мінімальним часом очікування прийому.