Біоідентичні пелети

Чи багато хто з нас замислюються, якою мірою гормони впливають на наше життя? Адже саме від гормонального фону залежать настрій і самопочуття, стан шкіри й судин, навіть робота внутрішніх органів. Гормони виробляються у щитоподібній залозі, у гіпоталамусі, гіпофізі, у чоловічих яєчках і жіночих яєчниках. Ми навіть не згадуємо про цю складну систему, але рівно до того моменту, коли вона дає збій. Революційним способом розв’язання проблем гормонального фону є біоідентичні пелети.

Пелети Biopell – що це таке

Біоідентичні пелети Biopell – це вживлюваний біочип, що підтримує гормональний фон на нормальному рівні. На відміну від ін’єкційних і таблетованих препаратів, біопелети діють протягом тривалого часу, не допускаючи надмірних коливань рівня гормонів.

Самі по собі пелети являють собою гранули без оболонки. Їх розміри приблизно з зерно рису. Така гранула вводиться під шкіру та жирову клітковину, де повільно розчиняється протягом 5-7 місяців, безперервно забезпечуючи організм необхідними речовинами. Завдяки невеликому розміру, вживлення біопелет можна проводити під місцевою анестезією. Процедура займає не більше ніж 10-15 хвилин. Кілька днів рекомендується утриматися від фізичної активності, занять спортом, сеансів масажу, відвідувань лазні або басейну, потім можна повернутися до звичайного способу життя.

Суперчип Biopell має у своєму складі гормональний комплекс, що містить:

 • естрадіол;
 • тестостерон;
 • прогестерон;
 • гідрокортизон;
 • тадалафіл;
 • метформін й інші необхідні гормони.

При цьому біоідентичні пелети повністю безпечні, що підтверджується відповідними сертифікатами. Вони дозволені до використання в Україні як лікарські препарати.

Як виробляються Biopell

Багатьох цікавить, як виготовляється «чип краси» (так часто називають біопелети), чи не має він у своєму складі шкідливу хімію. Поспішаємо заспокоїти: гранули Biopell є препаратом рослинного походження. Головною сировиною для виробництва є ямс.

Це тропічна рослина з роду бататів, бульби якого вживають в їжу. У деяких країнах Африки, Азії й Центральної Америки ямс займає приблизно таке саме місце за поширеністю та значенням, яке в нас належить картоплі. Сировина для використання в медичних цілях вирощується на окремих плантаціях без застосування азотних добрив і пестицидів. Ці умови встановлюються міжнародними правилами та чітко контролюються.

Дозрілий ямс збирається, висушується й перемелюється в порошок, після чого піддається особливому обробленню. Кожна гранула Biopell на 99,9% складається з рослинної сировини, і тільки 0,1% припадає на стабілізатори, завдяки яким «чип стрункості» зберігає форму та біопасивні консерванти. Барвники й інші штучні наповнювачі при цьому не використовуються.

Завдяки натуральному складу, через 7-8 місяців речовина гранули повністю засвоюється організмом. Пелета розсмоктується без сліду, операція з її вилучення не потрібна.

Результати використання біопелет

Використання імплантованих біоідентичних пелет приводить до таких результатів:

 1. Позбавлення ожиріння гормонального походження.
 2. Нормалізація метаболічних процесів в організмі.
 3. Поліпшення пам’яті, підвищення працездатності, позбавлення хронічної втоми.
 4. Нормалізація режиму сну й неспання. Від цього настає поліпшення настрою та загального самопочуття.
 5. Оптимізація вуглеводного обміну та зниження рівня інсуліну.

Пелети Biopell показані при ожирінні, цукровому діабеті, хворобах крові, серцево-судинних захворюваннях, порушеннях ендокринної системи, депресії. Імплантувати біоідентичну гранулу можна у клініці «Гармонія здоров’я». Процедура безболісна, вона проводиться кваліфікованим фахівцем під місцевою анестезією. Тривалість – не більше ніж 15 хвилин. Тривалість дії біопелети становить від 6 до 8 місяців, після чого імплант повністю розсмоктується.

© Автор статті: Уролог. Андролог. Головний лікар Правобережної Гармонії Здоров’я. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук – Квач Микола Дмитрович

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою