Гіменопластика

Гіменопластикою називається хірургічна процедура, мета якої полягає у відновленні дівочої пліви. Найчастіше вона класифікується як пластична операція. У мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я» гіменопластика проводиться досвідченими гінекологами-хірургами із застосуванням сучасних оперативних підходів. Процедура практично безболісна й не вимагає тривалої реабілітації.

Операція з відновлення незайманості: показання


Гіменопластика проводиться жінкам, які хочуть повернути первісну структуру своєї дівочої пліви – тонкої перегородки, що закриває вхід у піхву. Цілісність дівочої пліви зазвичай порушується під час статевого акту. Однак іноді це відбувається з інших причин, як-от:

 1. травма;
 2. заняття спортом;
 3. використання тампонів.

У деяких жінок дівочі пліви більш еластичні та не розриваються навіть при вагінальному сексуальному контакті. Отже, відсутність розриву пліви та кровотечі під час статевого акту необов’язково вказує на втрату незайманості.

До операції з відновлення пліви найчастіше вдаються жінки:

 1. що бажають довести свою незайманість до шлюбу (у певних культурах існують такі звичаї);
 2. постраждалі від сексуального насильства (відновлення незайманості в цьому випадку може допомогти полегшити емоційні або психологічні страждання жертви);
 3. які хочуть зробити реконструкцію пліви, пошкодженої внаслідок травми .

Жінки, що мають намір відновити незайманість за допомогою гіменопластики, повинні враховувати тип операції. Одні з них можуть проводитися за кілька днів до весілля, а інші – за кілька місяців .

Як проводиться операція з повернення незайманості


Гіменопластика – це досить проста процедура, яка виконується із застосуванням місцевого знеболювання. Однак, якщо цього вимагають певні обставини, пов’язані зі станом пацієнтки, втручання може проводитися під загальною анестезією .

Реконструктивне втручання може бути виконане двома способами:

 1. короткочасна гіменопластика. Передбачає зшивання дівочої пліви нитками, що розсмоктуються. Зовні пліва виглядає неушкодженою. Але цей ефект зберігається приблизно тиждень. Потім нитки розсмоктуються, і пліва повертається в первісний стан. Тому таку операцію бажано проводити за кілька днів до передбачуваного сексуального контакту;
 2. довгострокова (тришарова) гіменопластика. Процедура полягає в розміщенні клаптя, взятого зі слизової оболонки піхви, і подальшому тришаровому зшиванні. Цей метод дозволяє створити повністю функціональну дівочу пліву. Пацієнтки повинні утримуватися від проникаючого статевого акту не менше ніж 1-1,5 місяця після хірургічного втручання.

Вартість відновлення невинності залежить від типу операції. Обидві процедури дозволяють створити ілюзію незайманості при статевому контакті. Довгострокова гіменопластика може застосовуватися, якщо жінці для підтвердження невинності потрібен огляд гінеколога.

Відновлення дівочої пліви: можливі ризики та ускладнення

Гіменопластика належить до безпечних процедур, які не пов’язані навіть із мінімальним ризиком побічних ефектів і післяопераційних ускладнень. Існує незначна ймовірність інфекції та кровотечі. Також є невеликий ризик звуження піхви, що може ускладнити перший після процедури статевий акт. Однак ця проблема має тимчасовий характер і проходить самостійно, без втручання лікарів .

У мережі клінік «Гармонія здоров’я» гіменопластика виконується лікарями, які мають досвід у реконструкції дівочої пліви із застосуванням сучасних хірургічних технік. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в безпеці, ефективності та конфіденційності лікування.

© Автор статті: Акушер – гінеколог. Онкогінеколог. Мамолог. Лікар першої кваліфікаційної категорії – Насташенко Марина Ігорівна

Джерела

 1. DocDoc. <a ” target=”_blank” rel=”nofollow noopener” href=”https://www.docdoc.com/medical-information/procedures/hymenorrhaphy” >What is Hymenorrhaphy: Overview, Benefits, and Expected Results.
 2. Wikipedia. <a ” target=”_blank” rel=”nofollow noopener” href=”https://en.wikipedia.org/wiki/Hymenorrhaphy”>Hymenorrhaphy.
 3. Gynae Centre. <a ” target=”_blank” rel=”nofollow noopener” href=”https://www.gynae-centre.co.uk/our-services/hymen-repair/”>Hymenoplasty or Hymen Repair.

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
УЗД малої миски (гінекологічне: матка, яєчники) трансабдомінально 410 грн
УЗД транспіхвове (матка, яєчники) 470 грн
Кольпоскопія з відеовізуалізацією 390 грн
Консультація повторна ведучого спеціаліста 630 грн
Консультація гінеколога 550 грн
Консультація гінеколога-ендокринолога 700 грн
Консультація репродуктолога 550 грн
Консультація ведучого спеціаліста 750 грн
Консультація повторна гінеколога в процесі лікування 430 грн
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою