Інтимна контурна пластика

Так само як і інші частини жіночого тіла, інтимна зона може піддаватися віковим або іншим негативним змінам. У колишні часи виправити косметичні недоліки здатна була тільки пластична хірургія. Однак сьогодні сучасним жінкам доступний інноваційний щадний метод — інтимна контурна пластика філерами. Клініки мережі «Гармонія здоров’я» дарують вам прекрасну можливість скорегувати фізичні недоліки в інтимній області, тим самим поліпшити якість сексуального життя та позбутися переживань з приводу зовнішнього вигляду статевих органів.

Що таке інтимна пластика філерами

Жіноча інтимна контурна пластика — напрямок в естетичній медицині, який використовується для поліпшення загального вигляду зони бікіні. В її основу покладене введення в проблемну область спеціальних філерів, що містять гіалуронову кислоту, яка входить до складу сполучних тканин організму. Її компоненти виробляються людським організмом, проте з роками їх продукування істотно зменшується.

Недолік гіалуронової кислоти клінічно виражається у зниженні еластичності, вологості, пружності шкіри та м’яких тканин тіла, що веде не тільки до втрати фізичної привабливості, але й до скорочення провідності нервових імпульсів. Якщо це відбувається в зоні бікіні та статевих органів, то жінка стає менш чутливою і вже не такою чуйною до дотиків коханого чоловіка, як раніше. З появою контурної пластики статевих губ й інших інтимних частин тіла цю проблему стало легко розв’язати.

Процедура корекції зони бікіні рекомендується жінкам зі слабким сексуальним потягом, які відчувають труднощі в отриманні чуттєвого задоволення, а також при вроджених або набутих анатомічних дефектах інтимної області.

Сфера застосування інтимної пластики

Слово «філери» походить від англійського дієслова to fill — «наповнювати». На принципі наповнення препаратом з гіалуроновою кислотою базується всім відома методика збільшення губ або інших частин тіла. Філери можуть мати різну щільність, що дає можливість домогтися потрібних ефектів.

Місця введення препарату з гіалуроновою кислотою у процесі філінгу інтимної зони:

 1. Великі та малі статеві губи. Лабіопластика усуває в’ялість й обвислість шкіри, повертає пружність і симетрію.
 2. Клітор. Внаслідок інтимної пластики усунеться шкірний капюшон і орган буде отримувати більше тактильних відчуттів. Те ж саме стосується й генітального інфантилізму (коли клітор жінки від народження недорозвинений).
 3. Так звана точка G, яка вважається однією з найбільш ерогенних зон у жінки. Наповнення гіалуроновою кислотою збільшить її площу, зробить більш комфортною для стимуляції та допоможе підвищити чутливість.
 4. Промежина та вхід в піхву. Перінеопластика природними філінгами дозволяє зволожити піхву, звузити її без хірургічного втручання, омолодити вульву, усунути рубцеві деформації, що виникли внаслідок розривів при пологах.

Головна перевага контурної пластики інтимних зон полягає в тому, що вона здатна позитивно вплинути на особисте життя жінки. При цьому не потрібно вдаватися до хірургічного втручання або вживати шкідливі для здоров’я та дорогі препарати.

Як виконується процедура філінгу

Будь-які спеціальні обстеження перед контурною інтимною пластикою не потрібні. Пацієнтці достатньо пройти звичайний гінекологічний огляд і здати стандартний набір аналізів, щоб переконатися у відсутності протипоказань. Напередодні процедури інтимного філінгу необхідно видалити в ділянці бікіні все волосся.

Контурна пластика не вимагає використання загального наркозу та виконується амбулаторно в умовах звичайного маніпуляційного кабінету. Жінка розташовується в гінекологічному кріслі.

Лікар-гінеколог вводить апробований наповнювач на основі гіалуронової кислоти в інтимні місця, які потребують корекції. Процедура ін’єкції філерів відбувається за допомогою спеціальних голок, що забезпечують безболісний розподіл препарату під шкірою. Інтимна контурна пластика в клініках мережі «Гармонія здоров’я» проходить в комфортній для пацієнтки, сприятливій обстановці. Тривалість всієї процедури зазвичай не перевищує пів години.

Протипоказання до пластики філерами

Протипоказань для проведення корекції інтимної зони методом філінгу небагато. Але, як і в будь-якого медичного втручання, вони все ж є. До таких належать:

 1. злоякісні пухлини вульви;
 2. рани та свіжі травми зовнішніх статевих органів;
 3. запальні процеси інтимної зони (вульвіт, бартолініт, вагініт);
 4. патологічна чутливість вульви;
 5. дерматологічні захворювання області бікіні;
 6. психічні розлади;
 7. цукровий діабет;
 8. вагітність всіх термінів і лактація.

У переважній більшості випадків філери на основі гіалуронової кислоти не викликають побічних реакцій у вигляді алергії або відторгнення.

Після контурної пластики

Період реабілітації після інтимного омолодження філерами триває всього 3-4 дні. У цей час можуть з’явитися набряклість і почервоніння зони бікіні, які незабаром проходять. Звернення до гінеколога не потрібно. Піти до лікаря необхідно тільки при сильному дискомфорті, свербінні та болючих відчуттях.

Протягом двох тижнів після ін’єкцій препарату з гіалуроновою кислотою лікар рекомендує жінці утриматися від статевого життя та фізичних навантажень, не відвідувати сауну й лазню. Засмагати на пляжі або в солярії теж не варто.

Після введення філерів у шкіру зовнішніх статевих органів косметичний ефект тримається до 12-18 місяців. Після закінчення цього часу філери розсмоктуються та виводяться з організму нирками. Потім процедуру, якщо є бажання, можна повторити.

© Автор статті: Акушер – гінеколог – Левчук Вікторія Володимирівна

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
УЗД малої миски (гінекологічне: матка, яєчники) трансабдомінально 410 грн
УЗД транспіхвове (матка, яєчники) 470 грн
Кольпоскопія з відеовізуалізацією 390 грн
Консультація повторна ведучого спеціаліста 630 грн
Консультація гінеколога 550 грн
Консультація гінеколога-ендокринолога 700 грн
Консультація репродуктолога 550 грн
Консультація ведучого спеціаліста 750 грн
Консультація повторна гінеколога в процесі лікування 430 грн
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою