Консультація гінеколога

Коли потрібна гінекологічна консультація?

Перш ніж записатися на прийом до гінеколога, варто знати про те, що існують доктора різних спеціалізацій:

 1. лікар-гінеколог загальної практики. Займається первинним прийомом і діагностикою широкого спектра проблем жіночої статевої сфери. Лікує захворювання запального характеру, інфекції, що передаються статевим шляхом, патології молочних залоз, ерозію шийки матки та ін. Проводить профілактичні огляди, консультує з приводу планування сім’ї, особливостей застосування протизаплідних засобів тощо;
 2. гінеколог-ендокринолог. У сферу діяльності цього лікаря входять діагностика і лікування захворювань жіночої репродуктивної системи, викликаних гормональним дисбалансом. Приводом для звернення до нього можуть бути: будь-які порушення менструального циклу, остеопороз, мастопатія, гіперандрогенія (підвищений рівень чоловічих статевих гормонів), гірсутизм (ріст волосся на тілі за чоловічим типом), клімактеричний синдром. Також лікар цього профілю займається підбором гормональних протизаплідних засобів;
 3. акушер-гінеколог. Займається веденням вагітності, приймає пологи, надає допомогу матері і дитині в післяпологовому періоді. В його обов’язки також входить лікування патологій вагітності, травм і захворювань, що впливають на здоров’я плоду. Консультація лікаря акушера-гінеколога необхідна ще на етапі планування вагітності. Він розповість, як правильно підготувати організм до цього довгоочікуваного, але непростого періоду в житті жінки;
 4. дитячий гінеколог. Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань репродуктивної сфери у немовлят, дітей і підлітків. Консультація дитячого гінеколога необхідна, якщо у дитини присутні свербіж, біль і нетипові виділення зі статевих органів, ознаки раннього статевого дозрівання або, навпаки, відсутність цих ознак у 13–14 років.

На початковому етапі з будь-якими проблемами необхідно записатися до гінеколога загальної практики. Після діагностичного обстеження лікар або призначить лікування, або порекомендує консультацію більш вузьких фахівців.

Якщо дівчину нічого не турбує, перший огляд лікаря зазвичай проводиться у 15–16 років. Після початку статевого життя відвідувати гінеколога потрібно регулярно – один раз на рік при наявності постійного сексуального партнера і скарг. Позаплановий огляд лікаря необхідний при зміні статевого партнера або появі будь-яких підозрілих симптомів.

До 30 років жінкам потрібно проходити профілактичні обстеження не менше 1 разу на рік, після 30 – 2 рази на рік. Перший візит при вагітності краще планувати через 2–4 тижні після припинення менструації. У цей період лікар проведе УЗД і призначить біохімічні аналізи крові і сечі, які необхідно здати до 10-го тижня гестації. Після пологів, якщо немає скарг, рекомендується відвідати лікаря через 1,5–2 місяці.

У які дні циклу краще планувати запис до лікаря-гінеколога?

Менструальний цикл складає приблизно 28 днів і складається з трьох фаз:

 1. Фолікулярна (менструальна), під час якої відбувається кровотеча з порожнини матки, викликана відторгненням ендометрію.
 2. Овуляторная. Приблизно на 14-й день циклу гіпофіз інтенсивно продукує лютеїнізуючий гормон, під впливом якого найбільший фолікул розкривається і вивільняє яйцеклітину. Відбувається овуляція. Утворюється жовте тіло (тимчасова залоза внутрішньої секреції).
 3. Лютеїновая фаза. У проміжок між овуляцією і менструацією жовте тіло продукує прогестерон. За його рівнем організм визначає, що сталося з яйцеклітиною: якщо вона запліднена – готується до вагітності, якщо ні – запускає процес відділення ендометрію.

Гінекологічне обстеження краще планувати через кілька днів після припинення менструації – між 10-м і 20-м днями циклу. Це ідеальний час для обстеження молочних залоз і цитологічного аналізу. Гінекологічне УЗД проводиться між 5-м і 10-м днями циклу.

Обстеження під час менструації можливо, якщо не планується взяття мазка Папаніколау (еритроцити з менструальної крові можуть перешкодити лікарю ретельно розглянути клітини шийки матки).

Термінова консультація гінеколога може знадобитися при:

 1. сильних болях внизу живота;
 2. неконтрольованій кровотечі;
 3. підозрі на зараження ІПСШ.

У цих випадках огляд проводиться незалежно від дня циклу. Крім цього, лікар може порекомендувати пацієнтці прийти на прийом під час менструації, якщо вона потребує встановлення внутрішньоматкової спіралі. У цей час шийка матки більш відкрита, що полегшує процес введення спіралі.

У мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я» приймають досвідчені гінекологи. Діагностика та лікування проводяться із застосуванням ефективних терапевтичних протоколів і сучасного обладнання. Своєчасне звернення до лікаря – це найнадійніший метод боротьби із захворюваннями жіночої репродуктивної сфери, включаючи і такі серйозні, як рак.

picture
Як проходить консультація гінеколога
Збір анамнезу
01

При першому візиті пацієнтки в клініку гінеколог уточнює скарги, мета відвідування, збирає анамнез. Фахівець також задасть Вам питання інтимного характеру. Відповіді на них повинні бути повними і максимально достовірними

Візуальний огляд
02

Визначається тип конституції Вашого тіла, наявність пігментних плям, волосяне покриття і т.п. Так само проводитися огляд зовнішніх статевих органів (оцінка розвитку великих і малих статевих губ, наявність запалення, пухлина, виразки або кондиломи) і пальпація молочних залоз.

Огляд на гінекологічному кріслі
03

По завершенні опитування огляд проходить на гінекологічному кріслі. Лікар вводить пацієнтці в піхву дзеркала (інструмент для огляду жіночих статевих органів) і оцінює стан слизових оболонок і шийки матки. Процедура повністю безболісна.

Ручний огляд
04

Після вилучення дзеркал лікар проводить пальпацію органів репродуктивної системи через черевну стінку і зсередини піхви. На цьому етапі з’ясовується розташування яєчників, матки і маткових труб, їх форма, розміри і рухливість.

Додаткова діагностика
05

При необхідності лікар може призначити додаткові діагностичні процедури: взяти матеріал для лабораторних досліджень – мазок на флору, інфекції і т.п. Провести УЗД (додаткові методи діагностики не входять у вартість консультації).

Постановка попереднього діагнозу
06

За результатами консультації, лікарем гінекологом Вам буде поставлено попередній діагноз і, в разі потреби, призначені додаткові діагностичні та лабораторні дослідження для постановки остаточного діагнозу.
Ми призначаємо тільки найнеобхідніші діагностичні та лабораторні дослідження для вибору правильної та безпечної тактики лікування.

Тривалість консультації
гінеколога може варіюватися, але в середньому огляд займає
30
хвилин
За підсумками консультації лікар встановлює попередній діагноз, для уточнення якого потрібно дочекатися результатів аналізів. Іноді можуть бути призначені додаткові дослідження. Всі додаткові дослідження оплачуються окремо
Необхідна обов'язкова консультація лікаря, якщо:
 • Плановий огляд у гінеколога
 • Настання вагітності
 • Часта зміна статевих партнерів
 • Порушення менструального циклу
 • Підбір засобів контрацепції
 • Приливи жару, безсоння, нервозність
 • Дискомфорт / болю в статевих органах. Свербіж, печіння, виділення з піхви, кровотечі, кровомазання
Необхідна обов'язкова консультація лікаря, якщо:
Підбір засобів контрацепції
Порушення менструального циклу
Часта зміна статевих партнерів
Настання вагітності
Плановий огляд у гінеколога
Дискомфорт / болю в статевих органах. Свербіж, печіння, виділення з піхви, кровотечі, кровомазання
Приливи жару, безсоння, нервозність
Згідно статистиці
 • 65%
  женщин от 20 до 45 лет ежегодно обращаются к гинекологу
 • 60%
  женщин репродуктивного возраста страдают гинекологическими заболеваниями
 • 500
  тысячям женщин ежегодно диагностируются онкологические заболевания
 • 4323
  тысячи сексуально активных женщин заражаются инфекциями, передаваемыми половым путем
Щороку помирають сотні жінок від запущених гінекологічних захворювань.
Фактично будь-яке захворювання піддається лікуванню, але за однієї умови - своєчасної та точної діагностики.
Своєчасний візит до гінеколога - найефективніший метод боротьби з жіночими захворюваннями, в тому числі і з раком.

Час консультації гінеколога може варіюватися, але в середньому огляд займає 30 хвилин.

За підсумками консультації лікар встановлює попередній діагноз, для уточнення якого потрібно дочекатися результатів аналізів. Іноді можуть бути призначені додаткові дослідження. Всі додаткові дослідження оплачуються окремо.

Додаткові види діагностики
 • Ультразвукове обстеження (УЗД)
 • Відеокольпоскопія
 • PAP тест
 • Цитологічне дослідження
 • Мазок на флору
 • Консультації суміжних спеціалістів

Ми призначаємо тільки найнеобхідніші діагностичні та лабораторні дослідження для вибору правильної та безпечної тактики лікування

Підготовка консультації

Безпосередньо перед візитом до гінеколога потрібно утриматися від статевих контактів.

За 3 доби не рекомендується використовувати для обробки статевих органів антигрибкові та антисептичні препарати, а також приймати антибіотики.

В день огляду слід підмитися, але виконувати спринцювання забороняється.

Кишечник і сечовий міхур потрібно заздалегідь спорожнити, інакше м’язи малого тазу будуть напружені, що утруднить діагностику.

Чому нам довіряють пацієнти:
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості жінок, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою
Наші кращі фахівці
Високо кваліфіковані лікарі з багаторічним практичним досвідом діагностики і лікування.
Комплексні програми
Програма ведення вагітності
«Комфорт» - широкий комплекс медичних послуг для майбутніх мам і їх здорових малюків.
Що входить?
 • Консультація гінеколога, терапевта, ендокринолога, ЛОРа, офтальмолога
 • Кольпоскопія, кардіограма і коагулограма, 4 кардіотокографії
 • Вимірювання очного тиску і огляд очного дна
 • Рентген легенів чоловіка
 • 2 Генетичних скринінгу вагітності і 2 пренітальних скринінгу вагітності від 12
24662 грн.
21110 грн.
Репродуктивне здоровʼя чоловіка
Дана програма являє собою діагностику здоров'я для чоловіків, які готуються стати батьками.Завдання програми: системна оцінка чоловічого репродуктивного здоров'я
Що входить?
 • Консультація уролога — андролога
 • Аналіз секрету передміхурової залози
 • УЗД передміхурової залози, насінних бульбашок з визначенням обсягу залишкової сечі (трансректально)
 • УЗД органів мошонки
 • Спермограма
 • MAR — TEST
 • Аналізи і бактеріоскопічне дослідження виділень
4410 грн.
3830 грн.
Програма «Жіноче здоровʼя Плюс»
Програма «Жіноче здоров'я Плюс» - являє собою розширений комплексний профілактичного огляду для жінок, які дбають про себе. Завдання програми: оцінка стану здоров'я жінки, виявлення ранніх ознак захворювань, онкопрофілактики. Пройти важливі УЗД дослідження і кольпоскопію.
Що входить?
 • УЗД трансвагінальне (матка, яєчники)
 • Кольпоскопія з візуалізацією
 • ПЛР аналіз. Диференціація і визначенням в режимі Real-time
 • Шість ПЛР аналізів (Chlamydia trachomatis, Gardnerella vaginallis, Mycoplasma hominis, Neisseria gonorrhoeae, Trichomonas vaginalis, Ureaplasma species)
 • Цитоморфологічне дослідження зіскрібка шийки матки і піхви
 • Бактеріоскопічне дослідження виділень з МПП у жінок з визначенням ступеня чистоти піхви
 • Консультація гінеколога
 • Консультація гінеколога повторна
3680 грн.
3420 грн.
Програма «Жіноче здоровʼя»
Програма «Жіноче здоров'я» - являє собою комплексний профілактичний огляд для жінок. Завдання програми: оцінка стану здоров'я жінки, виявлення ранніх ознак захворювань, онкопрофілактики.
Що входить?
 • УЗД трансвагінальне (матка, яєчники)
 • Кольпоскопія з візуалізацією
 • Цитоморфологічне дослідження зіскрібка шийки матки і піхви
 • Бактеріоскопічне дослідження виділень з МПП у жінок з визначенням ступеня чистоти піхви
2120 грн.
1630 грн.
Комплексна програма «Репродуктивне здоровʼя жінки»
Дана програма являє собою діагностику здоров'я для жінок, які хочуть стати матерями.Завдання програми: оцінка жіночого репродуктивного здоров'я, до моменту зачаття дитини.
Що входить?
 • Консультація гінеколога — репродуктолога
 • Оцінка біоценозу урогенітального тракту у жінок методом ПЛР
 • УЗД трансвагінальне
 • Аналіз на антимюллерів гормон
 • Забір матеріалу для аналізів
 • Консультація гінеколога — репродуктолога повторна
3050 грн.
2360 грн.
Контакти
Години роботи:
ПН - СБ
08:00 - 20:00
НД
09:00 - 16:00
Телефони:
(044) 227-94-32
(093) 719-88-25
Адреси:
Залишились питання?

улица Вячеслава Черновола, 12, Киев, Украина

улица Елены Пчилки, 2, Киев, Украина