Контурна пластика в Києві

Контурна пластика — це метод омолодження і безопераційної корекції незначних дефектів зовнішності, що стрімко набирає популярність. Методика полягає у введенні натуральних або синтетичних філерів (наповнювачів) в області, які з віком втратили обсяг.

Для чого застосовується контурна пластика?

Філерами , що використовуються для контурної пластики, називаються гелеві препарати різного ступеня щільності. За складом наповнювачі можна розділити на три групи:

 1. Ті, що не біодеградують. Повністю синтетичні філери, одним з найвідоміших прикладів яких є силікон. Забезпечують найтриваліший ефект, оскільки не виводяться самостійно з організму.
 2. Біосинтетичні. Основою цих препаратів є синтетичні компоненти, найбільш сумісні з людським організмом.
 3. Ті, що біодеградують. Найпопулярніші види філерів. Головний діючий компонент — гіалуронова кислота (природна речовина, присутня в людському організмі). Наповнювачі цього типу не викликають алергії, оскільки імунна система не сприймає гіалуронову кислоту як чужорідний агент. Єдиним їх недоліком є тимчасовий ефект.

Контурна пластика обличчя на основі філерів дозволяє не тільки усунути дрібні зморшки, але і поліпшити овал обличчя, усунути мішки під очима, зменшити носогубні складки, зробити вилиці більш вираженими, збільшити губи і змінити форму підборіддя.

Філери використовують для загального омолодження обличчя і усунення різних естетичних дефектів, таких як:

 1.  дуже тонкі або асиметричні губи;
 2.  міжбровні зморшки;
 3.  носослізні борозни;
 4.  зморшки-маріонетки;
 5.  гусячі лапки (зморшки в періокулярной області);
 6.  носогубні складки і зморшки навколо рота;
 7.  втрачений з віком обсяг в скроневих областях;
 8.  ямки на шкірі після акне, невеликі шрами;
 9.  овал обличчя, що втратив чіткість контурів;
 10.  мішки під очима;
 11.  дефіцит об’єму в різних областях обличчя;
 12.  негарна форма кінчика носа.

У багатьох випадках контурна пластика допомагає значно поліпшити зовнішність, не вдаючись до хірургічного втручання.

Види проведених процедур

Залежно від оброблюваної зони можна виділити наступні методики:

 1. Контурна пластика губ. Наповнювачі роблять їх більш симетричними і об’ємними. Процедура займає не більше півгодини, а ефект триває до року. Ціна контурної пластики губ залежить від застосовуваних філерів. Дуже важливо використовувати якісні препарати, щоб уникнути формування грудок або міграції гелю.
 2. Корекція вилиць. Ін’єкції філерів дозволяють зробити вилиці об’ємнішими і врівноважити важке підборіддя.
 3. Усунення зморшок навколо очей. Саме очі першими видають справжній вік жінки, оскільки навколо них першими з’являються зморшки. Контурна пластика дозволяє розгладити їх, зробити погляд відкритішим, а обличчя — в цілому молодшим.
 4. Омолодження чола. Це рухома частина обличчя, на якій часто утворюються незгладимі шкірні складки. Філери роблять їх менш помітними. Для досягнення кращого результату ін’єкції наповнювачів можна поєднувати з уколами ботоксу.
 5. Контурна пластика підборіддя. З віком обриси підборіддя розпливаються, шкіра провисає. Введення наповнювачів дозволяє впоратися з цією проблемою.
 6. Усунення рубців і шрамів. Гіалуронова кислота — хороший помічник в розгладженні шкіри. Вона допомагає якщо не повністю позбутися шрамів, то зробити їх практично непомітними.
 7. Контурна пластика носа. Якщо вам не подобається форма власного носа, необов’язково відразу лягати під ніж пластичного хірурга. Ін’єкції філерів в певні точки дозволяють скорегувати форму носа. Єдиний мінус цього підходу — лікування потрібно буде періодично повторювати.

Крім того, контурна пластика дає можливість скорегувати носогубні складки, виправити легку асиметрію обличчя і впоратися з іншими дефектами зовнішності.

Як проводиться процедура

Для досвідченого лікаря контурна пластика не представляє особливої складності. Лікування проводиться в кілька етапів:

 1. очищення шкіри від косметики, надлишків шкірного сала і пилу;
 2.  обробка дезинфікуючим засобом;
 3.  знеболення за допомогою місцевого анестетика;
 4.  введення філера.

Перед контурною пластикою необхідно розповісти лікарю про всі раніше проведені процедури естетичної медицини. За добу до лікування не варто відвідувати сауну, інтенсивно займатися спортом або вживати алкоголь.

Лікарі естетичної медицини МЦ «Гармонія здоров’я» мають великий досвід моделювання контурів обличчя і окремих його частин за допомогою філерів. Використання ефективних препаратів і сучасних підходів дозволяє їм домагатися відмінних результатів.

© Автор статті: Спеціаліст в області дерматології та естетичної медицини – Грабчук Анастасія Михайлівна

Джерела

 1. Е.И. Губанова, М.Х. Колиева. Контурная пластика (дермальные филлеры).
 2. Schweiger Dermatology Group. Fillers for Facial Contouring.
 3. MD Beauty Clinic. Get the Look You Want: Injections for Facial Contouring.

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою