Косметологічні процедури в Києві

У мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я» проводяться найсучасніші косметологічні процедури для обличчя та тіла. Перед призначенням лікування наші косметологи виконують ретельне обстеження, щоб точно діагностувати проблему й підібрати лікування, яке буде максимально відповідати вашим потребам й очікуванням.

Види косметологічних процедур в МЦ «Гармонія здоров'я»

Основа гарної сяючої шкіри — це не тільки ретельно підібраний домашній догляд, але й косметологічні процедури, що виконуються професіоналами. Вони неінвазивні, не вимагають подальшого відновлення. Ефект помітний відразу. Мета косметологічного лікування — поліпшити стан шкіри шляхом її зволоження, живлення й регенерації. Вона стає еластичною, пружною, гладкою, сяючою та відпочилою.

Косметологи також допомагають позбутися таких дерматологічних проблем, як вугровий висип, пігментні плями, еритема та розацеа. Косметологічні процедури дозволяють підготувати шкіру до більш інвазивних методів лікування, що використовуються в галузі естетичної медицини, щоб зробити результат ефективним і довгостроковим.

Якщо ви замислюєтеся про поліпшення свого зовнішнього вигляду, запишіться на прийом до косметолога у клініці «Гармонія здоров’я». Тут приймають досвідчені фахівці, в арсеналі яких є ефективні засоби для догляду та лікування шкірних проблем й ультрасучасне обладнання.

Усі методики, що застосовуються у б’юті-сфері, можна розділити на кілька основних груп в залежності від того, які цілі вони переслідують. Естетична косметологія займається поліпшенням фізичної привабливості шляхом прямої, але неінвазивної зміни загального вигляду шкіри, нігтів і волосся. До неї входять такі процедури, як механічне чищення, хімічний пілінг, стимулювальна карбоксітерапія, епіляція, манікюр, оформлення брів та ін.

Метою медичної косметології є відновлення привабливого вигляду шкіри, нігтів і волосся. Вона займається боротьбою з віковими змінами, лікуванням целюліту, акне, випадання волосся. Крім того, медичні косметологи проводять процедури, спрямовані на регенерацію шкіри після дерматологічних захворювань або травм.

Доглядова косметологія — один із найпопулярніших напрямків у б’юті-сфері. Її цілями є живлення та зволоження шкіри. Крім проведення косметичних процедур, лікарі підбирають індивідуальні програми з догляду в домашніх умовах.

Коли потрібно звертатися до косметолога?

Сучасна косметологія дозволяє ефективно справлятися з такими проблемами, як:

  1. вугрі;
  2. постакне (шрами від вугрів);
  3. целюліт;
  4. розтяжка;
  5. подразнення та різні види пошкоджень шкіри, зокрема й після лазерних процедур, пілінгів;
  6. лущення, в’ялість і сухість;
  7. ознаки фотостаріння;
  8. поверхневі зморшки та розтяжки;
  9. пігментні плями;
  10. зміна структури волосся та нігтів.

Лікарі клініки «Гармонія здоров’я» проводять широкий спектр косметологічних процедур для поліпшення загального вигляду шкіри та корекції її недоліків. Вони використовують ефективні, перевірені методи лікування та застосовують дієві препарати, що не викликають ускладнення й не подразнюють шкіру.

Сучасне обладнання

Косметологічні процедури дозволяють домагатися значного ефекту, що було б неможливо без застосування технологічних інновацій. Завдяки використанню сучасного обладнання та найкращих косметичних препаратів, доступних на ринку, результат проведеного в нашій клініці лікування часто помітний уже через кілька сеансів.

Косметологи використовують радіохвильовий ліфтинг для зменшення целюліту, пілінг-маски з мікроголками для очищення, лазерні омолоджувальні процедури й багато іншого. Уся апаратура та препарати мають сертифікати якості.

Індивідуальний підхід до пацієнтів

Косметологи «Гармонії здоров’я» практикують персоналізований підхід ще на етапі первинної консультації. Бесіда з клієнтом і ретельне діагностичне обстеження дозволяють їм точно визначити проблему, підібрати ефективні методи її розв’язання й виявити можливі протипоказання до косметологічних процедур.

Сучасна косметологія — це великі можливості. Ми пропонуємо різні методи чищення шкіри обличчя, карбоксітерапію, лазерну епіляцію, фототерапію та ін. Косметологічні процедури в Києві в МЦ «Гармонія здоров’я» — це відмінний варіант продовжити молодість, а також зберегти красу та привабливість шкіри, волосся й нігтів.

© Автор статті: Іваницька (Кошова) Юлія Віталіївна – Косметолог, дерматолог

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою