Кріотерапія

Кріотерапія, тобто лікування холодом, – один з найпрогресивніших способів боротьби з різноманітними шкірними утвореннями у вигляді бородавок і папілом. Метод не тільки ефективний, а й відрізняється безпекою і відсутністю травматичності.

З історії методу


Вперше кріотерапія азотом була застосована у 1978 році в Японії. На думку доктора Ямагучі, який і винайшов метод, наднизькі температури викликають викид ендорфінів (гормонів задоволення) і притупляють больові відчуття. У той далекий час лікування холодом мало нагадувало процедури, представлені в сучасних клініках, – пацієнтів піддавали впливу холодом в спеціальних камерах, температура в яких досягала -120 °C.

Пізніше було встановлено, що використання кріокамер має ряд побічних дій. Локальна кріотерапія рідким азотом позбавлена цих недоліків і має вищу ефективність.

Який принцип дії методу?

Сучасна кріотерапія– це точковий вплив на шкіру наднизьких температур, що досягають -200 °C. В результаті судини різко звужуються, а капіляри, навпаки, розширюються. Стимулюється кровообіг, ділянка шкіри насичується киснем, клітини позбавляються шлаків і токсинів, отримують корисні речовини.

Локальний вплив холодом, на відміну від перебування в кріокамері, не викликає неприємних відчуттів, оскільки точковий вплив наднизьких температур має ефект анестезії. А ось позитивний результат дає про себе знати після першого ж сеансу.

 

Коли показана процедура?

Кріотерапія в Києві в «Гармонії здоров’я» виконується в таких випадках:

  • акне (вугрі на шкірі);
  • пігментні плями;
  • демодекс;
  • втомлений вигляд обличчя і набряки;
  • бородавки, папіломи, підошовні бородавки;
  • контагіозний молюск.

Фахівцями медичного центру успішно застосовується кріотерапія для обличчя та всього тіла.

Як проходить процедура?


У клініці «Гармонія здоров’я» ми пропонуємо локальну і зональну кріотерапію рідким азотом для лікування папілом, бородавок і контагіозного молюска.
Під час сеансу лікар точково впливає на ділянки шкіри, охолоджуючи їх поверхню до -50–60 оC, внаслідок чого руйнуються небажані новоутворення. Глибину і ступінь впливу лікар вибирає індивідуально.

Для зональної терапії, або кріомасажу, використовують спеціальні «Камиші» з рідким азотом, виконується масаж по масажних лініях обличчя протягом 10–15 хвилин.

Анестезія під час сеансу не потрібна, оскільки больові відчуття мінімальні. По закінченні цього періоду ніяких слідів на шкірі не залишається.

Високий рівень підготовки лікарів і застосування найсучаснішого обладнання в клініці «Гармонія здоров’я» гарантують якість і ефективність лікування.

© Автор статті: Косметолог, дерматолог – Іваницька (Кошова) Юлія Віталіївна

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою