Лазерна гінекологія

В останні роки лазерна гінекологія активно і успішно розвивається. Численні дослідження довели, що вплив лазерного випромінювання не пов’язаний з побічними ефектами або довгостроковими наслідками, тобто при правильному застосуванні воно абсолютно нешкідливе.

Переваги лазерного лікування в гінекології


Використання лазерного випромінювання для виконання гінекологічних процедур має численні переваги у порівнянні з традиційними методами лікування. До них відносяться:

  1. Збереження здорових тканин. Лазер дає можливість впливати на патологічні області з граничною точністю, що знижує ймовірність травмування здорових навколишніх тканин.
  2. Збереження фертильності. Втрата здатності до народжування – одне з найсерйозніших наслідків хірургічного втручання. Використання лазерної терапії в гінекології в основному дозволяє зберегти цю функцію.
  3. Низька частота рецидивів захворювання. Можливість точного випаровування або висічення патологічної тканини призводить до зниження ризику повернення хвороби.
  4. Відсутність помітних шрамів. Більшість лазерних процедур в гінекології проводиться мінімально інвазивним шляхом. Рубців після таких втручань практично не видно.
  5. Зниження ризику кровотечі. При розрізуванні тканин лазер одночасно коагулює (запечатує) кровоносні судини. Тому такі операції називають безкровними.

У більшості випадків лікування гінекологічних захворювань лазером дає позитивний результат. Проте важливо, щоб процедура проводилася кваліфікованим лікарем, який володіє необхідною спеціалізацією і досвідом у цій галузі медицини.

Які гінекологічні процедури можна проводити за допомогою лазера?

Список процедур, що використовуються в рамках лазерного лікування жіночих захворювань, досить великий. Технологію можна застосовувати для фотоабляції (випаровування тканин). Незалежно від того, де локалізується патологічне утворення (на шкірі вульви, слизовій оболонці піхви або шийки матки), висічення ураження виконується швидко і практично безкровно. Операційна рана гоїться швидше, а відновлення проходить менш болісно, ніж після хірургічної резекції.

У лапароскопії цей метод знайшов застосування в операціях з лікування безпліддя, таких як видалення внутрішньоматкових і внутрішньочеревних спайок, усунення непрохідності маткових труб, лікування ендометріозу. Резекція міоми матки або кісти яєчника за допомогою лазера менш інвазивна, пов’язана з меншим ризиком інфекції та інтраопераційної кровотечі.

Ще одна область, в якій гінеколог може порекомендувати лазерну терапію, – естетична гінекологія. В цьому випадку лазер є одним з найважливіших інструментів. Всі операції з вагінопластики, хірургії промежини і лікування анатомічних змін зовнішніх статевих органів виконуються досвідченим хірургом. Як приклад подібних операцій можна привести хірургічне лікування гіпертрофії або асиметрії статевих губ, корекцію вроджених дефектів геніталій.

В останні роки лазери також почали застосовуватися для омолодження піхви. Лікування допомагає зміцнити стінки піхви, підвищити їх еластичність і поліпшити кровопостачання цієї області.

У мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я» лазерні технології використовуються для виконання широкого переліку гінекологічних процедур. Сучасне обладнання і великий досвід лікарів дозволяють домогтися позитивних результатів навіть в найскладніших клінічних випадках і значно знизити ризик можливих ускладнень.

© Автор статті: Акушер – гінеколог, лікар першої кваліфікаційної категорії – Сізик (Жолоб) Світлана Анатоліївна

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
УЗД малої миски (гінекологічне: матка, яєчники) трансабдомінально 410 грн
УЗД транспіхвове (матка, яєчники) 470 грн
Кольпоскопія з відеовізуалізацією 390 грн
Консультація повторна ведучого спеціаліста 630 грн
Консультація гінеколога 550 грн
Консультація гінеколога-ендокринолога 700 грн
Консультація репродуктолога 550 грн
Консультація ведучого спеціаліста 750 грн
Консультація повторна гінеколога в процесі лікування 430 грн
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою