Лікування еректильної дисфункції

Еректильна дисфункція, раніше звана імпотенцією, визначається як постійна або повторювана нездатність досягати чи підтримувати ерекцію статевого члена, достатню для сексуального задоволення

Симптоми імпотенції у чоловіків


Лікування імпотенції у чоловіків повинно враховувати причини, що викликали її. Хоча багато випадків розладу, особливо у молодих чоловіків, можуть бути наслідком психологічних проблем, часто еректильна дисфункція є результатом соматичних захворювань, таких як цукровий діабет, гіперліпідемія (підвищений рівень холестерину), гіпертонія і серцево-судинні патології. Імпотенція – це проблема, яка стосується не тільки чоловіків. Є статистичні дані, згідно з якими сексуальні партнери чоловіків, які страждають від еректильних розладів, частіше відчувають зниження інтересу до сексу і мають труднощі в досягненні оргазму.

Гарна новина полягає в тому, що з розвитком медицини був розроблений широкий спектр методів лікування еректильної дисфункції у чоловіків, що дозволяють ефективно впоратися з проблемою і вести насичене сексуальне життя. Багато з цих технологій вже давно і успішно застосовуються в медичних центрах «Гармонія здоров’я». Після ретельної діагностики досвідчений андролог складе оптимальний план лікування, відповідний вашим потребам і побажанням.

Чоловіки з еректильними розладами відчувають проблеми з досягненням ерекції, як і труднощі з її підтримкою. Імпотенція може виникнути раптово або розвиватися поступово. Чоловіки часто скаржаться на недостатню якість або тривалість ерекції. Деякі відзначають зниження статевого потягу.

Причини еректильної дисфункції

Можливими провокуючими факторами імпотенції можуть бути:

 1. Хвороби судин. Одна з найчастіших медичних причин еректильних розладів. Ерекція виникає в результаті наповнення кров’ю печеристих тіл статевого члена. При судинних захворюваннях приплив крові до пеніса нерідко обмежений, що призводить до труднощів з досягненням ерекції.
 2. Пошкодження нервів. Нормальне функціонування нервових волокон, необхідне для повноцінної ерекції, може бути порушено внаслідок діабету, розсіяного склерозу, операції на передміхуровій залозі або травми спинного мозку.
 3. Психологічні чинники. Часто лікування імпотенції полягає в корекції таких проблем, як депресія, тривожність, відчуття провини або страху.
 4. Прийом лікарських засобів. Деякі препарати можуть викликати порушення статевої функції. До них відносяться фармакологічні засоби від високого кров’яного тиску, депресії, хвороб серця, раку простати та ін.
 5. Гормональні проблеми. Аномальний рівень певних гормонів може призводити до еректильних розладів і зниження статевого потягу. Однією з частих причин імпотенції є підвищений рівень пролактину – гормону, що виробляється гіпофізом. [3]

Це далеко не повний перелік чинників, які можуть призводити до порушення статевої функції. Визначити точну причину проблеми і призначити правильне лікування зможе тільки кваліфікований лікар-андролог.

Діагностика еректильної дисфункції

Останнімчасом з’явилися ефективні методики визначення причин порушення ерекції та їх лікування. В арсеналі лікарів є велика кількість діагностичних інструментів, що дозволяють оцінити всі компоненти механізму ерекції. Первісне обстеження проводить андролог. При необхідності він підключає до процесу діагностики інших вузькопрофільних фахівців: кардіолога, ендокринолога, невропатолога, уролога, психотерапевта та ін.

Еректильна дисфункція: лікування

Існує безліч методів продуктивного вирішення проблеми імпотенції. В якості терапії першої лінії найчастіше призначаються пероральні препарати. Важливо відзначити, що ліки проти порушень ерекції мають ряд побічних ефектів, тому призначати їх повинен тільки лікар.

Є і радикальніші методи ефективного лікування еректильної дисфункції. До них відносяться:

 1. Фаллопротезування. Імплантація протеза в статевий член. Це простий і надійний спосіб лікування, що дозволяє домогтися задовільних результатів практично у 100% пацієнтів.
 2. Реваскуляризація статевого члена. На даний момент це єдиний фізіологічний метод хірургічного лікування імпотенції. Він передбачає створення обхідних шляхів (навколо пошкоджених судин) для забезпечення нормального кровопостачання пеніса.
 3. Реінервація статевого члена. Ефективний метод усунення імпотенції у пацієнтів після радикальної простатектомії. Суть операції полягає в хірургічному відновленні нервових шляхів, необхідних для успішного досягнення і підтримки ерекції.
 4. Ударно-хвильова терапія. Неінвазивний метод, що дозволяє відновити нормальне кровопостачання статевого члена.

Ціна лікування імпотенції залежить від обраної методики і ступеня тяжкості проблеми.

Переваги лікування еректильної дисфункції в медичних центрах «Гармонія здоров'я»

Успішністьвирішення проблеми порушення статевої функції багато в чому залежить від того, наскільки точно визначена причина розладу. У центрах «Гармонія здоров’я» прийом ведуть досвідчені андрологи, які досконало володіють найсучаснішими і ефективними методами діагностики і лікування еректильної дисфункції.

Звертаючись до клініки «Гармонія здоров’я», ви можете бути впевненими у високій якості медичної допомоги.

© Автор статті: Уролог-андролог- Бевз Михайло Сергійович

Джерела

 1. Medscape. Erectile Dysfunction
 2. В.А. Ковалев, С.В. Королева. Фармакотерапия эректильной дисфункции
 3. Harvard Health Publishing. Impotence (Erectile Dysfunction)
 4. А.Л. ВЕРТКИН, Л.Ю. МОРГУНОВ, С.А. БУДЫЛЕВ, Е.В. КРИВЦОВА. Эректильная дисфункция: повторение и заметки
 5. Сергей Попов, Игорь Орлов, Евгений Гринь. Новые технологии и подходы в диагностике и лечении эректильной дисфункции

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
УЗД статевого прутня 410 грн
УЗД сечового міхура 190 грн
УЗД нирок та сечового міхура 410 грн
УЗД нирок 340 грн
УЗД трансректальне (передміхурова залоза, сім’яні пухирці, об’єм залишкової сечі) 30 хв 520 грн
УЗД органів калитки (яєчки, придатки яєчок) 410 грн
Урофлоуметрія з роз’ясненням 630 грн
Консультація повторна ведучого спеціаліста 630 грн
Консультація уролога 550 грн
Консультація уролога-андролога, к.м.н. 670 грн
Консультація репродуктолога 550 грн
Консультація ведучого спеціаліста 750 грн
Консультація повторна уролога 430 грн
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою