Прийом сексопатолога

Секс – це один з найголовніших аспектів людських взаємин. Сексуальні порушення можуть негативно позначатися на якості життя. Багато людей до сих пір не наважується звертатися до професіоналів за допомогою у розв’язанні інтимних проблем. А тим часом Всесвітня організація охорони здоров’я визначила «стан фізичного, емоційного, психічного і соціального благополуччя стосовно сексуальності» як важливу частину загального здоров’я людини.

Коли варто записатися на прийом до сексопатолога


Сексологія – це медичний напрямок, присвячений вивченню людської сексуальності в нормі. Лікар-сексолог діагностує і лікує фізіологічні та психологічні порушення, що стосуються статевого життя людини. Сексопатологія – вужча галузь медицини, зосереджена на сексуальних відхиленнях. На практиці ці сфери часто переплітаються, доповнюючи одна одну.

Консультація фахівця з питань інтимних відносин може знадобитися в наступних випадках:

 • біль або дискомфорт під час статевого контакту;
 • пережита сексуальна травма (фізичне або психологічне насильство);
 • відсутність задоволення від сексу;
 • недостатній статевий потяг або збудження;
 • стурбованість незвичайними інтересами в статевій сфері або нестандартною секс-орієнтацією;
 • імпульсивна або компульсивна сексуальна поведінка;
 • еректильна дисфункція;
 • передчасна еякуляція;
 • неможливість досягти оргазму;
 • проблеми під час статевого контакту, пов’язані з інвалідністю або хронічним захворюванням;
 • стурбованість з приводу небажаного сексуального досвіду в минулому.

Це не повний перелік проблем, вирішенням яких займається лікар-сексопатолог. Важливо розуміти, що спочатку сексуальні порушення можуть здаватися незначними, але з плином часу вони нерідко ускладнюються і призводять до серйозніших і довгострокових проблем в житті. Тому важливо своєчасно звертатися за професійною допомогою.

Що відбувається на прийомі сексопатолога


Найчастіше терапія починається зі з’ясування конкретних сексуальних проблем пацієнта. Вони можуть бути досить складними, тому сексолог і сексопатолог постараються отримати чітке уявлення про всі залучені фактори. Як правило, це включає початкову глибоку оцінку минулого досвіду пацієнта і його уявлення про сексуальні порушення або труднощі у взаєминах з партнером. Як тільки лікар отримує необхідну інформацію про ситуацію, що склалася, він пропонує варіанти розв’язання проблеми і способи поліпшення інтимного життя пацієнта.

Розмова про відносини і секс може спочатку здаватися некомфортною і викликати занепокоєння, але саме відкритість і бажання налагодити сексуальне життя є запорукою успішності терапії. Людям, які мають постійні відносини, варто приходити на прийом сексопатолога з партнером. Це допомагає лікареві підійти до терапії комплексно.

Для розв’язання сексуальних проблем часто використовуються такі методи, як:

 • індивідуальна або групова психотерапія;
 • когнітивно-поведінкова терапія;
 • тілесно-орієнтована терапія;
 • психоаналіз.

Якщо сексуальні порушення пов’язані з депресією, тривогою або вираженим стресом, сексопатолог може направити пацієнта до психіатра для призначення медикаментозного лікування. Часто сексологи дають «домашні завдання» парам. Це можуть бути:

 • вправи на спілкування з партнером;
 • уповільнення і зосередження уваги на тому, що людина відчуває під час статевого контакту (практика психологічної пильності);
 • читання буклетів або перегляд навчальних відеороликів про сексуальне здоров’я;
 • зміна способів взаємодії з партнером в різних аспектах життя.

Терапія зазвичай короткострокова. Деякі питання можна вирішити швидко, але, як правило, потрібно кілька відвідувань фахівця.

Чому потрібно звертатися до лікаря-сексопатолога

Дуже часто сексуальні порушення бувають пов’язані з основними психологічними проблемами, такими як стрес, тривожність або депресія. В інших випадках на сексуальну функцію впливають хронічні захворювання, побічні ефекти внаслідок прийому ліків, хірургічне втручання або вікові зміни в організмі. Сексопатолог допоможе знайти і усунути головну причину порушень в інтимній сфері.

За підтримки професіонала пацієнти вчаться ясніше висловлювати свої сексуальні бажання, краще розуміти власні потреби в сексі і потреби партнера.

Щоб записатися на прийом сексопатолога в Києві в медичному центрі «Гармонія здоров’я», зателефонуйте за одним з номерів телефонів, зазначених на сайті.

© Автор статті: Лікар уролог мережі медичних центрів “Гармонія Здоров’я” – Манжелеєв Денис Андрійович

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
УЗД статевого прутня 410 грн
УЗД сечового міхура 190 грн
УЗД нирок та сечового міхура 410 грн
УЗД нирок 340 грн
УЗД трансректальне (передміхурова залоза, сім’яні пухирці, об’єм залишкової сечі) 30 хв 520 грн
УЗД органів калитки (яєчки, придатки яєчок) 410 грн
Урофлоуметрія з роз’ясненням 630 грн
Консультація повторна ведучого спеціаліста 630 грн
Консультація уролога 550 грн
Консультація уролога-андролога, к.м.н. 670 грн
Консультація репродуктолога 550 грн
Консультація ведучого спеціаліста 750 грн
Консультація повторна уролога 430 грн
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою