Без своєчасного лікування захворювання вух можуть викликати виснажливі довгострокові наслідки, як-от втрата слуху, хронічна інфекція, незворотне пошкодження вестибулярного апарату. Досвідчені лор-лікарі мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я» проводять діагностування, лікування та реабілітацію при захворюваннях вуха в пацієнтів різного віку. У своїй роботі вони використовують сучасне обладнання та прогресивні протоколи лікування. Після ретельного обстеження лікар поставить правильний діагноз і складе індивідуальний план терапії, що враховує особливості захворювання й індивідуальні потреби пацієнта.

Основні причини вушних захворювань


Лікування хвороб вух у клініці Києва «Гармонія здоров’я» починається з виявлення точних причин, що викликали патологію. Вони поділяються на три групи:

  1. Інфекційні. Саме інфекції викликають більшість хвороб вуха. Хвороботворні мікроорганізми можуть потрапляти до внутрішніх структур вуха через зовнішній слуховий прохід або євстахієву трубу, що з’єднує середнє вухо з носоглоткою. Найбільш поширеним інфекційним отологічним захворюванням є отит (зовнішній, середній або внутрішній).
  2. Травматичні. Причинами травм вух може бути неправильна гігієна, потрапляння сторонніх предметів або механічні пошкодження. Іноді внутрішні структури вух травмуються через занадто гучні звуки або різку зміну тиску.
  3. Природжені. З’являються ще в період внутрішньоутробного розвитку. Вроджені вади можуть зачіпати зовнішнє вухо (мікротія, анотія та ін.), а також середні та внутрішні структури (вроджена холестеатома, кохлеосакулярна дисплазія).

З огляду на причини захворювання, лікарі «Гармонії здоров’я» підберуть максимально ефективний план лікування.

Симптоми хвороб вух

Існує велика кількість отологічних захворювань, кожне з яких вирізняється власною симптоматикою. Однак існують загальні ознаки, у разі яких краще звернутися до лікаря. До них належать:

Важливо розуміти, що чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим вище шанси на швидке й успішне одужання.

Діагностування вушних захворювань

Щоб поставити правильний діагноз, лікарі МЦ «Гармонія здоров’я» використовують сучасне обладнання та методи діагностики. Застосування ендоскопічних технологій дозволяє провести ретельне оцінювання внутрішніх структур вуха й виявити будь-які, навіть найбільш незначні патологічні зміни. При лікуванні дітей застосовуються щадні методи діагностики, що не лякають і не травмують дитину.

Лікування захворювань вух в МЦ «Гармонія здоров’я»


У мережі медичних центрів можна отримати такі послуги:

Це неповний перелік діагностичних і терапевтичних процедур, які застосовуються в «Гармонії здоров’я» для лікування захворювань вух. У разі потреби досвідчені лор-лікарі підберуть антибіотики, протизапальні та протиалергічні препарати, краплі та мазі, призначать фізіотерапевтичні й малоінвазивні хірургічні процедури.

Якщо ви або ваші близькі відчуваєте біль у вухах або інші неприємні симптоми, не відкладайте візит до лікаря, щоб не допустити серйозних ускладнень.

Чому нам довіряють пацієнти:
Якість
Медицина європейської якості. Ми надаємо фото і відео фіксацію всіх проведених досліджень і маніпуляцій.
Професіоналізм
Високоякісне обладнання та професіоналізм медичного персоналу, дає стійкий результат лікування.
Турбота
Кожна жінка унікальна. Ви володієте інформацією про всі зміни в організмі.
Контроль
Після проходження програми даємо рекомендації по дату наступного візиту.
Документація
Оформлення всього пакету документів (Консультативний висновок з рекомендаціями, результати аналізів після їх готовності).
Комфорт
Сучасне оснащення. Ввічливий персонал. Налагодженість роботи з мінімальним часом очікування прийому.