Захворювання вух в Києві

Без своєчасного лікування захворювання вух можуть викликати виснажливі довгострокові наслідки, як-от втрата слуху, хронічна інфекція, незворотне пошкодження вестибулярного апарату. Досвідчені лор-лікарі мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я» проводять діагностування, лікування та реабілітацію при захворюваннях вуха в пацієнтів різного віку. У своїй роботі вони використовують сучасне обладнання та прогресивні протоколи лікування. Після ретельного обстеження лікар поставить правильний діагноз і складе індивідуальний план терапії, що враховує особливості захворювання й індивідуальні потреби пацієнта.

Основні причини вушних захворювань

Лікування хвороб вух у клініці Києва «Гармонія здоров’я» починається з виявлення точних причин, що викликали патологію. Вони поділяються на три групи:

 1. Інфекційні. Саме інфекції викликають більшість хвороб вуха. Хвороботворні мікроорганізми можуть потрапляти до внутрішніх структур вуха через зовнішній слуховий прохід або євстахієву трубу, що з’єднує середнє вухо з носоглоткою. Найбільш поширеним інфекційним отологічним захворюванням є отит (зовнішній, середній або внутрішній).
 2. Травматичні. Причинами травм вух може бути неправильна гігієна, потрапляння сторонніх предметів або механічні пошкодження. Іноді внутрішні структури вух травмуються через занадто гучні звуки або різку зміну тиску.
 3. Природжені. З’являються ще в період внутрішньоутробного розвитку. Вроджені вади можуть зачіпати зовнішнє вухо (мікротія, анотія та ін.), а також середні та внутрішні структури (вроджена холестеатома, кохлеосакулярна дисплазія).

З огляду на причини захворювання, лікарі «Гармонії здоров’я» підберуть максимально ефективний план лікування.

Симптоми хвороб вух

Існує велика кількість отологічних захворювань, кожне з яких вирізняється власною симптоматикою. Однак існують загальні ознаки, у разі яких краще звернутися до лікаря. До них належать:

 1. біль у вухах;
 2. рясні виділення зі слухового проходу, що неприємно пахнуть;
 3. шум, дзвін або клацання у вухах;
 4. збільшення привушних лімфатичних вузлів;
 5. відчуття, ніби у вусі переливається рідина;
 6. свербіж в слуховому проході;
 7. будь-які пухлини або інші новоутворення;
 8. підвищення температури тіла та ін.

Важливо розуміти, що чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим вище шанси на швидке й успішне одужання.

Діагностування вушних захворювань

Щоб поставити правильний діагноз, лікарі МЦ «Гармонія здоров’я» використовують сучасне обладнання та методи діагностики. Застосування ендоскопічних технологій дозволяє провести ретельне оцінювання внутрішніх структур вуха й виявити будь-які, навіть найбільш незначні патологічні зміни. При лікуванні дітей застосовуються щадні методи діагностики, що не лякають і не травмують дитину.

Лікування захворювань вух в МЦ «Гармонія здоров'я»

У мережі медичних центрів можна отримати такі послуги:

 1. консультація оториноларинголога;
 2. консультація дитячого оториноларинголога;
 3. видалення сірчаних пробок слухового проходу;
 4. ендоскопічний огляд вуха;
 5. санація вуха;
 6. видалення стороннього тіла вуха;
 7. лікування фурункулів слухових проходів;
 8. катетеризація слухових труб;
 9. накладення швів при травмах вушних раковин;
 10. тимпанопункція;
 11. лікування отитів (гострого, секреторного, гострого гнійного середнього, хронічного перфоративного та дифузного).

Це неповний перелік діагностичних і терапевтичних процедур, які застосовуються в «Гармонії здоров’я» для лікування захворювань вух. У разі потреби досвідчені лор-лікарі підберуть антибіотики, протизапальні та протиалергічні препарати, краплі та мазі, призначать фізіотерапевтичні й малоінвазивні хірургічні процедури.

Якщо ви або ваші близькі відчуваєте біль у вухах або інші неприємні симптоми, не відкладайте візит до лікаря, щоб не допустити серйозних ускладнень.

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою