Терапевт для вагітних в Києві

Збереженням здоров’я майбутньої мами протягом усього терміну вагітності займається не тільки лікар-гінеколог, а й терапевт. Консультація терапевта необхідна для профілактики або лікування при наявності так званих екстрагенітальних патологій, тобто захворювань, які не є ускладненнями вагітності.

Терапевт для вагітних в МЦ «Гармонія здоров’я» проведе фізичне обстеження, вислухає скарги пацієнтки, у разі потреби виконає діагностичні тести та складе індивідуальний план запобігання або лікування хвороб, які можуть загостритися в період виношування малюка.

 

Навіщо вагітним звертатися до терапевта

Уважне ставлення до здоров’я майбутньої матері значно підвищує шанси на неускладнені пологи та народження здорової дитини. Лікар-гінеколог насамперед зосереджений на успішному розв’язанні вагітності, тоді як терапевт відповідає за збереження здоров’я вагітної жінки.

Консультація терапевта потрібна не тільки тим пацієнткам, які страждають на різні гострі або хронічні захворювання. Навіть здорові вагітні жінки повинні відвідати лікаря цього профілю як мінімум два рази – в першому та третьому триместрах. Це необхідно для того, щоб виключити ймовірність розвитку різних хвороб, які можуть ускладнити перебіг вагітності й пологи.

Розв’язанням яких проблем зі здоров'ям займається терапевт при вагітності

У період виношування дитини організм вагітної жінки піддається високому навантаженню, яке може привести до загострення вже наявних або розвитку нових захворювань. Лікар займається лікуванням гострих вірусних і респіраторних хвороб, а також первинною терапією патологій:

 1. дихальних шляхів;
 2. шлунково-кишкового тракту;
 3. серцево-судинної системи;
 4. кісток і суглобів;
 5. крові, а також неврологічних порушень.

Ці проблеми зі здоров’ям потребують постійного спостереження терапевта, тому, якщо вагітна страждає на перераховані вище патології, кількість відвідувань фахівця може збільшитися. У разі серйозного перебігу хвороби терапевт випише направлення до лікарів вузького профілю. У мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я» виявлення та лікування різних захворювань у вагітних не вимагають багато часу й сил, оскільки всі діагностичні та терапевтичні процедури можна пройти в межах однієї клініки без черг.

Коли вагітні жінки повинні звертатися до лікаря-терапевта

У разі відсутності скарг, згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я, огляд терапевта при вагітності повинен проводиться як мінімум два рази: при поставленні на облік і в третьому триместрі. Позачерговий візит може бути призначений у разі наявності:

 1. підвищення температури тіла;
 2. кашлю, нежитю, ломоти в тілі;
 3. загального погіршення стану;
 4. болю в животі;
 5. підвищення артеріального тиску;
 6. запаморочення та головних болів;
 7. нудоти, блювоти та проносу;
 8. болю в грудній клітці;
 9. будь-яких уражень;
 10. сильної слабкості й підвищеної стомлюваності.

Це неповний перелік симптомів, при яких вагітній жінці варто звернутися до терапевта. Приводом для відвідування лікаря повинні стати будь-які підозрілі зміни в самопочутті.

Як проходить прийом лікаря-терапевта при вагітності

Під час первинного прийому лікар:

 1. проведе вимірювання артеріального тиску;
 2. визначить індекс маси тіла вагітної жінки, щоб надалі контролювати вагу;
 3. порекомендує режим здорового харчування, розповість про продукти, які слід включити в раціон і від яких краще тимчасово відмовитися;
 4. призначить вітамінно-мінеральний комплекс для забезпечення матері й дитини, що розвивається, необхідними поживними речовинами;
 5. складе історію хвороби, на основі якої розробить індивідуальну програму рекомендацій.

Крім цього, терапевт для вагітних у клініці «Гармонія здоров’я» вивчить результати всіх проведених аналізів. Якщо будуть виявлені відхилення від норми, він призначить додаткові діагностичні дослідження й відповідне лікування.

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою