Збереженням здоров’я майбутньої мами протягом усього терміну вагітності займається не тільки лікар-гінеколог, а й терапевт. Консультація терапевта необхідна для профілактики або лікування при наявності так званих екстрагенітальних патологій, тобто захворювань, які не є ускладненнями вагітності.

Терапевт для вагітних в МЦ «Гармонія здоров’я» проведе фізичне обстеження, вислухає скарги пацієнтки, у разі потреби виконає діагностичні тести та складе індивідуальний план запобігання або лікування хвороб, які можуть загостритися в період виношування малюка.

Навіщо вагітним звертатися до терапевта


Уважне ставлення до здоров’я майбутньої матері значно підвищує шанси на неускладнені пологи та народження здорової дитини. Лікар-гінеколог насамперед зосереджений на успішному розв’язанні вагітності, тоді як терапевт відповідає за збереження здоров’я вагітної жінки.

Консультація терапевта потрібна не тільки тим пацієнткам, які страждають на різні гострі або хронічні захворювання. Навіть здорові вагітні жінки повинні відвідати лікаря цього профілю як мінімум два рази – в першому та третьому триместрах. Це необхідно для того, щоб виключити ймовірність розвитку різних хвороб, які можуть ускладнити перебіг вагітності й пологи.

Розв’язанням яких проблем зі здоров’ям займається терапевт при вагітності

У період виношування дитини організм вагітної жінки піддається високому навантаженню, яке може привести до загострення вже наявних або розвитку нових захворювань. Лікар займається лікуванням гострих вірусних і респіраторних хвороб, а також первинною терапією патологій:

Ці проблеми зі здоров’ям потребують постійного спостереження терапевта, тому, якщо вагітна страждає на перераховані вище патології, кількість відвідувань фахівця може збільшитися. У разі серйозного перебігу хвороби терапевт випише направлення до лікарів вузького профілю. У мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я» виявлення та лікування різних захворювань у вагітних не вимагають багато часу й сил, оскільки всі діагностичні та терапевтичні процедури можна пройти в межах однієї клініки без черг.

Коли вагітні жінки повинні звертатися до лікаря-терапевта

У разі відсутності скарг, згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я, огляд терапевта при вагітності повинен проводиться як мінімум два рази: при поставленні на облік і в третьому триместрі. Позачерговий візит може бути призначений у разі наявності:

Це неповний перелік симптомів, при яких вагітній жінці варто звернутися до терапевта. Приводом для відвідування лікаря повинні стати будь-які підозрілі зміни в самопочутті.

Як проходить прийом лікаря-терапевта при вагітності

Під час первинного прийому лікар:

Крім цього, терапевт для вагітних у клініці «Гармонія здоров’я» вивчить результати всіх проведених аналізів. Якщо будуть виявлені відхилення від норми, він призначить додаткові діагностичні дослідження й відповідне лікування.

Чому нам довіряють пацієнти:
Якість
Медицина європейської якості. Ми надаємо фото і відео фіксацію всіх проведених досліджень і маніпуляцій.
Професіоналізм
Високоякісне обладнання та професіоналізм медичного персоналу, дає стійкий результат лікування.
Турбота
Кожна жінка унікальна. Ви володієте інформацією про всі зміни в організмі.
Контроль
Після проходження програми даємо рекомендації по дату наступного візиту.
Документація
Оформлення всього пакету документів (Консультативний висновок з рекомендаціями, результати аналізів після їх готовності).
Комфорт
Сучасне оснащення. Ввічливий персонал. Налагодженість роботи з мінімальним часом очікування прийому.