Про нас
5
Прохнєвська Вікторія 10.06.2026
Прекрасна клініка! Нова апаратура, гарні, емпатичні лікарі, доброзичливі та швидкі адміністратори Та прекрасні кабінети, швидко, зручно, потужно
Медицинские центры
ул. Б. Чибинеевых, 8Д
5
Kristina Bugayeva 10.06.2026
Нова сучасна клініка «Гармонія здоров’я», все на високому рівні! Дуже сподобався прийом у ендокринолога Дяченко Альони — уважна, професійна, все чітко пояснює. Залишилась дуже задоволена, рекомендую!
Медицинские центры
ул. Б. Чибинеевых, 8Д
5
Valerii Lepskyi 10.06.2026
Дуже і дуже вдячний лікарям за таку розгорнуту консультацію, за останній час був в різних поліклініках, але ваша мене вразила найбільше. Дякую 🙏
Медицинские центры
ул. Б. Чибинеевых, 8Д
5
Здравый Смысл 10.06.2026
Был в клинике «Гармония Здоровья», остался доволен. Все нормально организовано, без лишней беготни и долгого ожидания. На ресепшене встретили приветливо, все объяснили, по сервису вопросов нет. Доктор тоже понравился. Спокойно выслушал, нормально все объяснил. Видно, что человек знает свое дело. В целом впечатления хорошие. Чисто, спокойно, персонал адекватный, сервис на уровне. Могу рекомендовать.
Медицинские центры
ул. А. Конисского, 45-49
5
Олександр Ахременко 10.06.2026
Дуже сподобалася оперативність, комплексність та зручність цієї клініки. Залишився задоволений відвідуванням даної клініки. Сподобалося що є все у комплексі: можна пройти обстеження, одразу отримати консультаційний висновок лікаря та отримати необхідні лікувальні процедури. Велике дякую лікарю Годуадзе Георгію Нодарійовичу. Дуже задоволений роботою цього лікаря як під час операції так і в подальшій реабілітації. Майстер своєї справи, раджу як кваліфікованого спеціаліста.
Медицинские центры
ул. Днепровская наб., 15Ж
Годуадзе Георгий Нодариевич
5
Танюшка Бурдельна 10.06.2026
Була у лікаря Шалімов М.А робила губки, колола кольца веніри, ботулотоксин і очки, а також заповняла поцілунок ангела . Хочу залишити вдячність лікарю за красу яку він створив, а також відмітити легкість руки та погляд з чоловічої точки зору. Рекомендую лікаря за його золоті руки
Медицинские центры
ул. Е. Пчилки, 2
5
Ольга 10.06.2026
Хочу поділитися враженням про проходження програми національного скринінгу. Атмосфера спокійна, персонал привітний, лікарі все пояснюють нормальною мовою, без «страшних» термінів і поспіху. Окремо скажу про медсестер — дуже уважні й турботливі. Завжди поруч, допоможуть, підкажуть і просто підтримають. У центрі чисто, обладнання сучасне, і що приємно — без довгих очікувань у чергах. Після проходження я навіть заключила декларацію з лікарем Зелюк Наталія. Загалом залишилися тільки хороші враження.
Медицинские центры
ул. Е. Пчилки, 2
Зелюк Наталья Анатольевна
5
Юлія Корчан 10.06.2026
Велике дякую, хірургу Голуб Людмилі Вікторівні за проведений огляд, чітко встановлений діагноз та надане лікування. Відчуваю себе чудово, за що окреме дякую. Спочатку боялася огляду, але коли познайомилась з лікаркою всі побоювання зникли. Професіонал своєї справи)
Медицинские центры
ул. Е. Пчилки, 2
Голуб Людмила Викторовна
5
Леонід Корчан 10.06.2026
Хочу висловити щиру подяку молодому лікарю-хірургу Голуб Людмилі Вікторівні за високий професіоналізм, уважність та відповідальне ставлення до пацієнтів. Ви не лише майстер своєї справи, а й людина з великим серцем, яка вміє підтримати, пояснити та вселити впевненість у найскладніші моменти. Від моменту обстеження, встановлення діагнозу та лікування максимальна підтримка та допомога. Дуже вдячний.
Медицинские центры
ул. Е. Пчилки, 2
Голуб Людмила Викторовна
5
Alexandra Adamenko 10.06.2026
Дуже рекомендую лікарку Голуб Людмилу Вікторівну. Професійна, делікатна, класна комунікація, проблему вирішили.
Медицинские центры
ул. Е. Пчилки, 2
Голуб Людмила Викторовна
5
Victoria Likarenko 10.06.2026
Була на прийомі у хірурга Голуб Людмили Вікторівни, видаляла на обличчі родимку. Видалення було безболісним, слідів від процедури не залишилося, лікар дуже привітна і доброзичлива з пацієнтами, кваліфікований підхід. Дуже сподобалося. Рекомендую.
Медицинские центры
ул. Е. Пчилки, 2
Голуб Людмила Викторовна
5
Елена Цупило 10.06.2026
Дякую лікарю голуб Людмилі Вікторівні, за професіоналізм, людяність. Рекомендую лікаря, дуже рада, що попала на прийом.
Медицинские центры
ул. Е. Пчилки, 2
Голуб Людмила Викторовна
Записаться на приём

Не откладывайте заботу о себе — оставьте заявку, и мы подберём оптимальное время для визита.

Мы используем файлы cookies и другие технологии для того, чтобы запомнить Ваши предпочтения и узнать, как именно Вы пользуетесь сайтом и взаимодействуете с ним.

Используя наш сайт, Вы также соглашаетесь с условиями "Пользовательского соглашения", "Положения об обработке и защите персональных данных" и "Публичного договора (оферты) о предоставлении платных онлайн-разъяснений медицинского характера". Нажимая "СОГЛАШАЮСЬ", Вы даете согласие на обработку Ваших данных.