Консультація ендокринолога потрібна, якщо підозрюється порушення роботи органів внутрішньої секреції. Гормональний фон накладає відбиток на весь організм, тому збій у виробленні гормонів тягне за собою проблеми зі здоров’ям.

Що лікують ендокринологи

Клініка ендокринології займається патологіями, викликаними порушенням роботи органів внутрішньої секреції людини. До них відносяться:

Окремий розділ ендокринології займається проблемами розвитку і статевого дозрівання. Крім того, записатися до ендокринолога варто при підвищеній втомлюваності, статевій дисфункції, різких змінах настрою, депресії.

Коли варто звернутися до ендокринолога

Прийом ендокринолога важливий, якщо спостерігаються симптоми, що можуть вказувати на проблеми в гормональній сфері:

  1. Порушення емоційного стану – млявість, депресія, перепади настрою, апатія, дратівливість. Може також спостерігатися порушення пам’яті.
  2. Проблеми серцево-судинної системи – гіпотонія і гіпертонія, тахікардія.
  3. Захворювання шлунково-кишкового тракту – закрепи або проноси, утруднене ковтання.
  4. Збій в роботі сечостатевої системи – еректильна дисфункція, порушення менструального циклу, безпліддя гормональної етіології.
  5. Порушення росту і вікового розвитку – зміна будови скелета і рис обличчя, аномальний ріст, що не відповідає віковим нормам.
  6. Різке зниження зору – найчастіше викликається діабетом.

Консультація лікаря-ендокринолога допоможе визначити суть проблеми. Саме він встановить правильний діагноз і складе план лікування.

На прийом лікаря-ендокринолога слід періодично записуватися, навіть не спостерігаючи у себе симптомів гормональних порушень. Багато патологій, пов’язаних з гормональними збоями, розвиваються поступово і безсимптомно, починаючи проявляти себе явно тільки на запущеній стадії.

Наприклад, для попередження цукрового діабету до певного етапу досить змін в образі життя, згодом же хвороба стає практично невиліковною, вимагаючи довічної підтримуючої терапії.

Які аналізи призначаються

Огляд ендокринолога не завжди достатній для встановлення діагнозу. Зазвичай потрібні додаткові методи діагностики. Необхідний перелік обстежень лікар встановить під час консультації.

Клінічний аналіз, який показує рівень глюкози в крові, – один з важливих. Опосередковано процентний вміст в крові глюкози залежить від інсуліну – гормону, що відповідає за засвоєння глюкози. Таким чином, цей аналіз дозволяє своєчасно виявити схильність до цукрового діабету.

Не секрет, що будь-якому захворюванню запобігти простіше, ніж лікувати його, ендокринної системи це стосується повною мірою. Якщо вам потрібен ендокринолог, клініка «Гармонія здоров’я» надасть консультацію кваліфікованого фахівця, готового відповісти на всі ваші запитання. Власна лабораторія дозволяє здати всі необхідні аналізи і пройти всі обстеження.

Чому нам довіряють пацієнти:
Якість
Медицина європейської якості. Ми надаємо фото і відео фіксацію всіх проведених досліджень і маніпуляцій.
Професіоналізм
Високоякісне обладнання та професіоналізм медичного персоналу, дає стійкий результат лікування.
Турбота
Кожна жінка унікальна. Ви володієте інформацією про всі зміни в організмі.
Контроль
Після проходження програми даємо рекомендації по дату наступного візиту.
Документація
Оформлення всього пакету документів (Консультативний висновок з рекомендаціями, результати аналізів після їх готовності).
Комфорт
Сучасне оснащення. Ввічливий персонал. Налагодженість роботи з мінімальним часом очікування прийому.
Контакти
Години роботи:
ПН - СБ
08:00 - 20:30
НД
09:00 - 18:00
Адреси:
Залишились питання?