Біоідентичні пелети

Чи багато хто з нас замислюються, якою мірою гормони впливають на наше життя? Адже саме від гормонального фону залежать настрій і самопочуття, стан шкіри й судин, навіть робота внутрішніх органів. Гормони виробляються у щитоподібній залозі, у гіпоталамусі, гіпофізі, у чоловічих яєчках і жіночих яєчниках. Ми навіть не згадуємо про цю складну систему, але рівно до того моменту, коли вона дає збій. Революційним способом розв’язання проблем гормонального фону є біоідентичні пелети.

Пелети Biopell – що це таке

Біоідентичні пелети Biopell – це вживлюваний біочип, що підтримує гормональний фон на нормальному рівні. На відміну від ін’єкційних і таблетованих препаратів, біопелети діють протягом тривалого часу, не допускаючи надмірних коливань рівня гормонів.

Самі по собі пелети являють собою гранули без оболонки. Їх розміри приблизно з зерно рису. Така гранула вводиться під шкіру та жирову клітковину, де повільно розчиняється протягом 5-7 місяців, безперервно забезпечуючи організм необхідними речовинами. Завдяки невеликому розміру, вживлення біопелет можна проводити під місцевою анестезією. Процедура займає не більше ніж 10-15 хвилин. Кілька днів рекомендується утриматися від фізичної активності, занять спортом, сеансів масажу, відвідувань лазні або басейну, потім можна повернутися до звичайного способу життя.

Суперчип Biopell має у своєму складі гормональний комплекс, що містить:

При цьому біоідентичні пелети повністю безпечні, що підтверджується відповідними сертифікатами. Вони дозволені до використання в Україні як лікарські препарати.

Як виробляються Biopell

Багатьох цікавить, як виготовляється «чип краси» (так часто називають біопелети), чи не має він у своєму складі шкідливу хімію. Поспішаємо заспокоїти: гранули Biopell є препаратом рослинного походження. Головною сировиною для виробництва є ямс.

Це тропічна рослина з роду бататів, бульби якого вживають в їжу. У деяких країнах Африки, Азії й Центральної Америки ямс займає приблизно таке саме місце за поширеністю та значенням, яке в нас належить картоплі. Сировина для використання в медичних цілях вирощується на окремих плантаціях без застосування азотних добрив і пестицидів. Ці умови встановлюються міжнародними правилами та чітко контролюються.

Дозрілий ямс збирається, висушується й перемелюється в порошок, після чого піддається особливому обробленню. Кожна гранула Biopell на 99,9% складається з рослинної сировини, і тільки 0,1% припадає на стабілізатори, завдяки яким «чип стрункості» зберігає форму та біопасивні консерванти. Барвники й інші штучні наповнювачі при цьому не використовуються.

Завдяки натуральному складу, через 7-8 місяців речовина гранули повністю засвоюється організмом. Пелета розсмоктується без сліду, операція з її вилучення не потрібна.

Результати використання біопелет

Використання імплантованих біоідентичних пелет приводить до таких результатів:

  1. Позбавлення ожиріння гормонального походження.

  2. Нормалізація метаболічних процесів в організмі.

  3. Поліпшення пам’яті, підвищення працездатності, позбавлення хронічної втоми.

  4. Нормалізація режиму сну й неспання. Від цього настає поліпшення настрою та загального самопочуття.

  5. Оптимізація вуглеводного обміну та зниження рівня інсуліну.

Пелети Biopell показані при ожирінні, цукровому діабеті, хворобах крові, серцево-судинних захворюваннях, порушеннях ендокринної системи, депресії. Імплантувати біоідентичну гранулу можна у клініці «Гармонія здоров’я». Процедура безболісна, вона проводиться кваліфікованим фахівцем під місцевою анестезією. Тривалість – не більше ніж 15 хвилин. Тривалість дії біопелети становить від 6 до 8 місяців, після чого імплант повністю розсмоктується.

Інформацію підготував провідний уролог, головний лікар Правобережної Гармонії Здоров’яг

Чому нам довіряють пацієнти:
Якість
Медицина європейської якості. Ми надаємо фото і відео фіксацію всіх проведених досліджень і маніпуляцій.
Професіоналізм
Високоякісне обладнання та професіоналізм медичного персоналу, дає стійкий результат лікування.
Турбота
Кожна жінка унікальна. Ви володієте інформацією про всі зміни в організмі.
Контроль
Після проходження програми даємо рекомендації по дату наступного візиту.
Документація
Оформлення всього пакету документів (Консультативний висновок з рекомендаціями, результати аналізів після їх готовності).
Комфорт
Сучасне оснащення. Ввічливий персонал. Налагодженість роботи з мінімальним часом очікування прийому.