Кардіолог в Києві

Серце – найголовніший орган людського тіла. Без його повноцінної роботи не зможе існувати організм, тому його здоров’я і стан мають величезне значення. Напрямок медицини, що спеціалізується на вивченні анатомії і фізіології серцево-судинної системи, називається кардіологією. Діагностикою, лікуванням, з’ясуванням причин розвитку, симптомами і профілактикою захворювань серця і судин займається лікар-кардіолог.

Серцеві патології

Хвороби серця і судин багато років займають одне з перших місць серед причин інвалідності та смертності населення всіх вікових груп. Будь-які порушення з боку серцево-судинної системи не можна залишати без уваги. Щоб уникнути серйозних ускладнень при перших же ознаках нездужання, необхідно записатися на консультацію до кардіолога для обстеження та призначення лікування. На ранній стадії розвитку патології відновлення нормальної роботи серця досягається простіше, при цьому використовуються мінімальні дози препаратів.

Фахівці кардіологічного профілю в клініках мережі «Гармонія здоров’я» успішно справляються з серцево-судинними хворобами:

 1. серцева недостатність;
 2. ішемічна хвороба серця;
 3. інфаркт міокарда та постінфарктний стан;
 4. запалення серцевих тканин – ендокардиту, перикардиту, міокардиту;
 5. тахікардія, брадикардія;
 6. екстрасистолії та інші види аритмій;
 7. пороки серця (вроджені та набуті);
 8. стенокардія;
 9. нейроциркуляторна дистонія;
 10. гіпертонічна хвороба;
 11. гіпертонічний криз;
 12. атеросклероз судин;
 13. вегетосудинна дистонія тощо.

Сучасні підходи до діагностики та лікування серцевих захворювань дозволяють перемогти патології серця, які ще вчора вважалися невиліковними. Інноваційні технології в кардіології сьогодні рятують життя багатьом людям.

Коли і кому потрібно звертатися до кардіолога?

Перелік основних ознак, що вказують на початок серцево-судинного захворювання і на необхідність відвідати відділення кардіології в Києві:

 • біль в грудній клітці, що віддає під ліву лопатку або в плече;
 • задишка, труднощі з диханням;
 • почастішання серцебиття в спокої до 100 ударів на хвилину;
 • уповільнення пульсу до 50 ударів на хвилину і нижче;
 • набряки будь-якої локалізації;
 • стійке підвищення артеріального тиску (понад 140/90 мм рт. ст.);
 • постійний головний біль;
 • перебої серцевого ритму.

В інститут серця записатися на прийом і регулярно проходити огляд кардіолога слід людям, що переступили 40-річний рубіж, особливо тим, хто палить і має зайві кілограми. Уважно стежити за станом серцево-судинної системи повинні пацієнти, які перенесли інсульт, страждають на цукровий діабет або мають дисфункцію щитовидної залози.

Методи діагностики серцевих патологій

В спеціалізованих відділеннях клінік «Гармонії здоров’я» кардіологи мають у своєму розпорядженні новітнє апаратне оснащення для швидкої і ранньої діагностики порушень з боку серцево-судинної системи. Тут пацієнтам запропонують такі методи обстеження:

 1. електрокардіографію (ЕКГ) просту і з навантаженням;
 2. фонокардіографію;
 3. УЗ-дослідження серця (ехокардіографію);
 4. добовий ЕКГ-моніторинг за Холтером;
 5. ангіокардіографію.

Перераховані методики дозволяють кардіологам Києва та інших міст оцінювати стан міокарда, серцевих клапанів, шлуночків і коронарних судин, досліджувати скоротливу функцію серця в режимі реального часу, а також планувати проведення операцій. Використання конкретного діагностичного методу визначається лікарем в залежності від клінічної картини захворювання.

Профілактичні заходи

Послуг и кардіології передбачають також реабілітацію хворих з перенесеними серцевими патологіями та попередження рецидиву останніх. Головні напрямки в комплексі профілактичних заходів – підбір оптимальних фізичних навантажень для пацієнтів, роз’яснення шкоди нервових переживань і стресів, рекомендації про правильне харчування і повноцінний відпочинок.

У відділенні кардіології мережі медцентрів «Гармонія здоров’я» ви можете розраховувати на кваліфіковану допомогу фахівців в діагностиці та лікуванні серцевих хвороб.

© Автор статті: Бальоха Олена Анатоліївна – Спеціаліст в області кардіології, терапії,гастроентерології, пульмонології.

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою