Серце – найголовніший орган людського тіла. Без його повноцінної роботи не зможе існувати організм, тому його здоров’я і стан мають величезне значення. Напрямок медицини, що спеціалізується на вивченні анатомії і фізіології серцево-судинної системи, називається кардіологією. Діагностикою, лікуванням, з’ясуванням причин розвитку, симптомами і профілактикою захворювань серця і судин займається лікар-кардіолог.

Серцеві патології


Хвороби серця і судин багато років займають одне з перших місць серед причин інвалідності та смертності населення всіх вікових груп. Будь-які порушення з боку серцево-судинної системи не можна залишати без уваги. Щоб уникнути серйозних ускладнень при перших же ознаках нездужання, необхідно записатися на консультацію до кардіолога для обстеження та призначення лікування. На ранній стадії розвитку патології відновлення нормальної роботи серця досягається простіше, при цьому використовуються мінімальні дози препаратів.

Фахівці кардіологічного профілю в клініках мережі «Гармонія здоров’я» успішно справляються з серцево-судинними хворобами:

Сучасні підходи до діагностики та лікування серцевих захворювань дозволяють перемогти патології серця, які ще вчора вважалися невиліковними. Інноваційні технології в кардіології сьогодні рятують життя багатьом людям.

Коли і кому потрібно звертатися до кардіолога?

Перелік основних ознак, що вказують на початок серцево-судинного захворювання і на необхідність відвідати відділення кардіології в Києві:

В інститут серця записатися на прийом і регулярно проходити огляд кардіолога слід людям, що переступили 40-річний рубіж, особливо тим, хто палить і має зайві кілограми. Уважно стежити за станом серцево-судинної системи повинні пацієнти, які перенесли інсульт, страждають на цукровий діабет або мають дисфункцію щитовидної залози.

Методи діагностики серцевих патологій

В спеціалізованих відділеннях клінік «Гармонії здоров’я» кардіологи мають у своєму розпорядженні новітнє апаратне оснащення для швидкої і ранньої діагностики порушень з боку серцево-судинної системи. Тут пацієнтам запропонують такі методи обстеження:

Перераховані методики дозволяють кардіологам Києва та інших міст оцінювати стан міокарда, серцевих клапанів, шлуночків і коронарних судин, досліджувати скоротливу функцію серця в режимі реального часу, а також планувати проведення операцій. Використання конкретного діагностичного методу визначається лікарем в залежності від клінічної картини захворювання.

Профілактичні заходи

Послуги кардіології передбачають також реабілітацію хворих з перенесеними серцевими патологіями та попередження рецидиву останніх. Головні напрямки в комплексі профілактичних заходів – підбір оптимальних фізичних навантажень для пацієнтів, роз’яснення шкоди нервових переживань і стресів, рекомендації про правильне харчування і повноцінний відпочинок.

У відділенні кардіології мережі медцентрів «Гармонія здоров’я» ви можете розраховувати на кваліфіковану допомогу фахівців в діагностиці та лікуванні серцевих хвороб.

Чому нам довіряють пацієнти:
Якість
Медицина європейської якості. Ми надаємо фото і відео фіксацію всіх проведених досліджень і маніпуляцій.
Професіоналізм
Високоякісне обладнання та професіоналізм медичного персоналу, дає стійкий результат лікування.
Турбота
Кожна жінка унікальна. Ви володієте інформацією про всі зміни в організмі.
Контроль
Після проходження програми даємо рекомендації по дату наступного візиту.
Документація
Оформлення всього пакету документів (Консультативний висновок з рекомендаціями, результати аналізів після їх готовності).
Комфорт
Сучасне оснащення. Ввічливий персонал. Налагодженість роботи з мінімальним часом очікування прийому.