Комп'ютерна томографія в Києві

КТ – високоінформативний метод діагностики, який дозволяє пошарово вивчити структуру внутрішніх органів і тканин людського тіла за допомогою рентгенівських променів. Обробка результатів дослідження здійснюється комп’ютером. За необхідності пройти комп’ютерну томографію в Києві звертайтеся в клініку «Гармонія здоров’я».

Принцип методу і сфера застосування

Діагностика КТ заснована на використанні енергії іонізуючого випромінювання. Тканини поглинають промені з певною інтенсивністю, що залежить від їх щільності. На обладнання передається сигнал при згасанні рентгенівських пучків. Отримані дані комп’ютер перетворює в тривимірне цифрове зображення досліджуваної ділянки, яке відображається на екрані монітора.

Рентгенолог розглядає і оцінює зрізи досліджуваної тканини під різним ракурсом. У клініці «Гармонія здоров’я» дослідження виконуються на 64-зрізовому томографі Siemens Somatom Go.UP, який дає можливість отримувати зображення високої якості при низькому променевому навантаженні на пацієнта.

Залежно від клінічної ситуації, діагност КТ в Києві може проводити процедуру за допомогою контрастного посилення або без нього. Діапазон томографічних досліджень:

 1. голова (головний мозок, кістки черепа, додаткові пазухи носа);
 2. органи грудної клітини;
 3. органи черевної порожнини;
 4. органи малого таза;
 5. судини голови, шиї, грудної, черевної порожнини, кінцівок;
 6. кісткові структури.

Показання до проведення дослідження

Зробити КТ жителям Києва можна з метою первинної діагностики або для підтвердження попереднього діагнозу таких станів:

 1. травми хребта, черепа, кінцівок;
 2. захворювання органів грудної порожнини (запальні процеси, травми, утворення);
 3. захворювання органів черевної порожнини (запальні процеси, сечокам’яна хвороба, підозра на онкологію, травми);
 4. захворювання органів малого таза (травми, патологія сечового міхура).

Комп’ютерна томографія часто призначається пацієнтам перед плануванням хірургічного втручання, для контролю лікування онкологічних захворювань.

Як проходить дослідження

Підготовка до процедури залежить від зони проведення дослідження. За її необхідності лікар попередить пацієнта, які заходи необхідно здійснити перед діагностикою. Обстежуваного укладають на стіл томографа. Маніпуляція зазвичай виконується лежачи на спині. Під час скринінгу кушетка рухається всередину камери томографа, де здійснюється сканування.

КТ в Києві: де пройти

Клініка «Гармонія здоров’я» – медичний заклад широкого профілю. Центр оснащений новітнім обладнанням. Ми використовуємо передові технології. Лікарі систематично підвищують кваліфікацію в кращих навчальних базах країни. Ціна на КТ буде залежати від області дослідження, необхідності використання контрасту та інших чинників.

КТ в Києві: ціна

Ціни на комп’ютерну томографію в Києві формуються з урахуванням ряду факторів:

 1. Устаткування для дослідження. Обстеження на більш сучасному томографі гарантує максимальну безпеку і отримання найбільш точних результатів.
 2. Обстежувана ділянка. Чим ширша площа ділянки, тим більше необхідно зробити знімків, відповідно, вище вартість.
 3. Ціна на комп’ютерну томографію в Києві залежить від місця розташування, репутації, оснащеності клініки.
 4. Контрастування. Процедура з контрастом дорожча, ніж без нього.

Для проходження КТ в Києві зверніться в одну з наших філій, розташованих на правому або лівому березі. Щоб записатися на діагностику, заповніть реєстраційну форму та надішліть її в інформаційний центр або зателефонуйте за вказаним на сайті номером телефону.

picture
Вартість послуг
Ми пропонуємо оптимальний перелік досліджень і вказуємо вартість усього лікування
Чому нам довіряють пацієнти:
Ціни
Ціна
Наші ціни цілком доступні для більшості, незалежно від рівня їх доходів
Лікарі
Лікарі
Прийом ведуть кращі гінекологи Києва, з великим досвідом роботи, регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи
Комфорт
Комфорт
Ніяких черг. Ви можете записатися на консультацію в будь-який зручний для Вас час
Оснащеність
Оснащеність
Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє діагностувати гінекологічні захворювання на ранніх стадіях, робить лікування малотравматичним, скорочує реабілітаційний період
Комплекс
Комплексне лікування
Великий список послуг, що надаються здорово заощаджує Ваш час. Всі необхідні консультації, аналізи та обстеження можна пройти в одному медзакладі
Турбота
Турбота
Делікатність, чуйність, індивідуальний підхід, уважне ставлення лікаря і мед. Персоналу створюють атмосферу довіри і позитивного настрою