КТ – високоінформативний метод діагностики, який дозволяє пошарово вивчити структуру внутрішніх органів і тканин людського тіла за допомогою рентгенівських променів. Обробка результатів дослідження здійснюється комп’ютером. За необхідності пройти комп’ютерну томографію в Києві звертайтеся в клініку «Гармонія здоров’я».

Принцип методу і сфера застосування

Діагностика КТ заснована на використанні енергії іонізуючого випромінювання. Тканини поглинають промені з певною інтенсивністю, що залежить від їх щільності. На обладнання передається сигнал при згасанні рентгенівських пучків. Отримані дані комп’ютер перетворює в тривимірне цифрове зображення досліджуваної ділянки, яке відображається на екрані монітора.

Рентгенолог розглядає і оцінює зрізи досліджуваної тканини під різним ракурсом. У клініці «Гармонія здоров’я» дослідження виконуються на 64-зрізовому томографі Siemens Somatom Go.UP, який дає можливість отримувати зображення високої якості при низькому променевому навантаженні на пацієнта. У медичному центрі КТ можуть пройти мешканці різних мікрорайонів: Оболонь, Позняки та ін.

Залежно від клінічної ситуації, діагност КТ в Києві може проводити процедуру за допомогою контрастного посилення або без нього. Діапазон томографічних досліджень:

Показання до проведення дослідження

Зробити КТ жителям Києва можна з метою первинної діагностики або для підтвердження попереднього діагнозу таких станів:

Комп’ютерна томографія часто призначається пацієнтам перед плануванням хірургічного втручання, для контролю лікування онкологічних захворювань.

Як проходить дослідження

Підготовка до процедури залежить від зони проведення дослідження. За її необхідності лікар попередить пацієнта, які заходи необхідно здійснити перед діагностикою. Обстежуваного укладають на стіл томографа. Маніпуляція зазвичай виконується лежачи на спині. Під час скринінгу кушетка рухається всередину камери томографа, де здійснюється сканування.

КТ в Києві: де пройти

Якщо вам призначена комп’ютерна томографія в Києві, її можна провести недалеко від району Оболоні. Клініка «Гармонія здоров’я» – медичний заклад широкого профілю. Центр оснащений новітнім обладнанням. Ми використовуємо передові технології. Лікарі систематично підвищують кваліфікацію в кращих навчальних базах країни. Ціна на КТ буде залежати від області дослідження, необхідності використання контрасту та інших чинників.

КТ в Києві: ціна

Ціни на комп’ютерну томографію в Києві формуються з урахуванням ряду факторів:

  1. Устаткування для дослідження. Обстеження на більш сучасному томографі гарантує максимальну безпеку і отримання найбільш точних результатів.
  2. Обстежувана ділянка. Чим ширша площа ділянки, тим більше необхідно зробити знімків, відповідно, вище вартість.
  3. Ціна на комп’ютерну томографію в Києві залежить від місця розташування, репутації, оснащеності клініки.
  4. Контрастування. Процедура з контрастом дорожча, ніж без нього.

Для проходження КТ в Києві зверніться в одну з наших філій, розташованих на правому або лівому березі. Щоб записатися на діагностику, заповніть реєстраційну форму та надішліть її в інформаційний центр або зателефонуйте за вказаним на сайті номером телефону.

Чому нам довіряють пацієнти:
Якість
Медицина європейської якості. Ми надаємо фото і відео фіксацію всіх проведених досліджень і маніпуляцій.
Професіоналізм
Високоякісне обладнання та професіоналізм медичного персоналу, дає стійкий результат лікування.
Турбота
Кожна жінка унікальна. Ви володієте інформацією про всі зміни в організмі.
Контроль
Після проходження програми даємо рекомендації по дату наступного візиту.
Документація
Оформлення всього пакету документів (Консультативний висновок з рекомендаціями, результати аналізів після їх готовності).
Комфорт
Сучасне оснащення. Ввічливий персонал. Налагодженість роботи з мінімальним часом очікування прийому.